فروش، طراحی و اجرای استان تهران

نتیجه ای یافت نشد 'طراحی دکوراسیون داخلی

چند دلیل برای استفاده از رنگ سفید برای طراحی دکوراسیون داخلی و دیوارها:

 بعضی از افراد هستند که رنگ سفید را برای دکوراسیون داخلیدیوارها رنگی خسته کننده می دانند و اعتقاد دارند که خانه را شبیه بیمارستان می کند. در زیر به دلایل و چگونگی استفاده از این رنگ اشاره شده است :

جایی برای خلاقیت در دکوراسیون داخلی :

درست مانند یک صفحه سفید نقاشی که هرچیزی که بخواهید می توانید در آن بکشید، رنگ سفید دیوارها نیز این اجازه را به شما می دهند تا هر طور که بخواهید قوه تخیل و خلاقیت خود را به کار اندازید، دیوار اتاق ، محل کار یا هرجای دیگر را همانطور که می خواهید برای انجام دکوراسیون داخلی طراحی کنید.

بازی با رنگ ها در دکوراسیون داخلی :

اگر بالشتک ها و پارچه های رنگارنگ را دوست دارید ، بهتر است رنگ های اتاق ها را سفید انتخاب کنید با این کار دستتان برای انتخاب رنگ ها ی مختلف باز است.این کار برای اتاق هایی که تحول در آنها زود به زود انجام می گیردمانند اتاق خوب ها و اتاق نشیمن ، بسیار مناسب است.

نشان دادن کارهای هنری در دکوراسیون داخلی :

در موزه ها و نمایشگاه های معروف جهان برای دکوراسیون داخلی فضاها ، رنگ سفید برای کارایی بیشتری برای دیوارها دارد.دیوار با رنگ سفید باعث می شود اجسام مورد نمایش در مرکز توجه بازدیدکنندگان قرار بگیرند.

سفید رنگی برای فضاهای باز در دکوراسیون داخلی :

هنگامی که چند اتاق در کنار هم قرار گرفته اند ، بهترین راه برای وسیع تر نشان دادن خانه ، بهره بردن از رنگ سفید است. این رنگ را نمی توان انکار کردزیرا در دکوراسیون داخلی با هر رنگ و هر طراحی هم خوانی و تعادل دارد.

رنگی کلاسیک برای دکوراسیون داخلی شما :

رنگ سفید همیشه یک رنگ زیبا با کلاس و به روز است، با نور شمع و طرح چوب به خوبی هماهنگی دارد. برعکس بعضی رنگ های دیگر ، رنگ سفید هیچ گاه خسته کننده نمی شود و رنگی است که تمام شدنی نیست.

هماهنگی رنگ سفید با تابستان و زمستان :

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی هم برای تابستان مناسب است و هم برای زمستان.

رنگ سفید رنگ ساده و تمیز در دکوراسیون داخلی :

زندگی به خودی خود مسایل پیچیده دارد، پس برای انتخاب رنگ دیوارها بهتر است کمی راحت باشید. سفید همیشه به تمیز جلوه دادن دکوراسیون داخلی خانه کمک می کند.

رنگ سفید مناسب برای اکثر سلیقه ها در دکوراسیون داخلی :

این رنگ نه تنها برای مینیمالیست ها مناسب است بلکه به درد کسانی که فضای گرم و صمیمی را نیز دوست دارندمی خورد، رنگ سفید دیوارها کمی به چشمان ما اجازه می دهد که شلوغی فضا های دیگر را از یاد ببریم.

رنگ سفید رنگ آرامش دهنده در دکوراسیون داخلی :

با شلوغی دنیای بیرون از خانه مطمئنا داشتن یک خانه آرامش بخش بهترین چیز است.بهتر است بعد از یک روز خسته کننده در یک اتاق سفید و آرام خستگی خود را به در کنید.

رنگ سفید مناسب برای طراحان دکوراسیون داخلی و معماران :

طراحان نیز برای طراحی و معماری خانه های موردنظر ، رنگ سفید را ترجیح می دهند زیرا به راحتی می توانند خطوط معماریشان را به نمایش بگذارند


ضرورت وجودطراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی

عصر حاضر عصر شتاب و سرعت است .دنیایی پر از هیاهو ، استرس و فشار که تاثیرات ناخواسته ای بر روح و جسم ما می گذارد. در نتیجه ما به دنبال فضایی آرام و دلنشین برای رهایی از هجوم این فشارها هستیم. بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند. از این رو توجه به طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی امری بسیار مهم و حیاتی است که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد توجه قرار بگیرد.

طراحی داخلی چیست ؟

هنر یا عمل برنامه ریزی شده است که بر اجرای معماری داخلی و مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی نظارت دارد که بر زیبایی در کنار کارایی با اصول و ارکان های تخصصی معماری تاکید دارد.طراحی داخلی ساختمان مختص به خانه های بزرگ اشرافی نیست بلکه مختص به تمامی اقشار جامعه با هرنوع درآمدی است. هدف طراحی داخلی بهینه سازی فضا در کنار زیبایی است که با رعایت کردن اصول ، بایدها و نبایدها فضایی مملو از آراستگی و راحتی را به ارمغان می آورد.

طراح کیست ؟

متخصص در طراحی فضای داخلی با عمکردی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش رسمی کسب کرده باشد.

دکوراسیون داخلی چیست ؟

هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ، اثاثیه ها و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه . دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و عناصر و اجزاء تشکیل دهنده آن ارتباط  دارد و ازطرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضای داخلی تمرکز دارد


تصویر عنوان گروه توضیح بروزرسانی