فروش، طراحی و اجرای استان تهران

طراحی داخلی

ضرورت وجودطراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی

عصر حاضر عصر شتاب و سرعت است .دنیایی پر از هیاهو ، استرس و فشار که تاثیرات ناخواسته ای بر روح و جسم ما می گذارد. در نتیجه ما به دنبال فضایی آرام و دلنشین برای رهایی از هجوم این فشارها هستیم. بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند. از این رو توجه به طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی امری بسیار مهم و حیاتی است که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد توجه قرار بگیرد.

طراحی داخلی چیست ؟

هنر یا عمل برنامه ریزی شده است که بر اجرای معماری داخلی و مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی نظارت دارد که بر زیبایی در کنار کارایی با اصول و ارکان های تخصصی معماری تاکید دارد.طراحی داخلی ساختمان مختص به خانه های بزرگ اشرافی نیست بلکه مختص به تمامی اقشار جامعه با هرنوع درآمدی است. هدف طراحی داخلی بهینه سازی فضا در کنار زیبایی است که با رعایت کردن اصول ، بایدها و نبایدها فضایی مملو از آراستگی و راحتی را به ارمغان می آورد.

طراح کیست ؟

متخصص در طراحی فضای داخلی با عمکردی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش رسمی کسب کرده باشد.

دکوراسیون داخلی چیست ؟

هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ، اثاثیه ها و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه . دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و عناصر و اجزاء تشکیل دهنده آن ارتباط  دارد و ازطرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضای داخلی تمرکز دارد


10 قانون طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

اگر دکوراسیون داخلی مناسب برای  خانه ای مدرن و امروزی می خواهید لازم است بعضی قانون های نا نوشته قدیمی طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی  را فراموش کنید. به خیال خیلی از ما طراحان داخلی آدم هایی هستند که یاد گرفته اند خیلی بهتر از ما وسایل خانه را با هم متناسب و هماهنگ بچینند. ما همیشه بر این باور هستیم که طراحان بیشتر از ما کتاب قوانین طراحی داخلی را خوانده و از بر کرده اند در حالی که این داستان کاملا بر خلاف این قضیه است. ما کار طراحان داخلی را می پسندیم برای اینکه آنها به راحتی هر قانونی را زیر پا می گذارند ولی فقط صدایش را در نمی آورند. در واقع طراحان داخلی هیچ قانون خاصی ندارند.آنها فقط دنباله روی ذوق و سلیقه خودشان هستند و بی توجه به کتاب قانون هایی که ما در همه این سال ها درباره چیدمان در دکوراسیون داخلی خانه و زندگی مان تدارک دیده بودیم. اگر می خواهید مانند یک طراح حرفه ای خانه تان را زیبا کنید لازم است گاهی بی خیال قانون ها شوید و کمی جسارت به خرج دهید. نگران هم نباشید ، هر قانونی یک روزی نقض می شود.

قانون اول : : برای طراحی دکوراسیون داخلی جای کتابخانه در سالن غذاخوری نیست. هیچ جای کتاب قانون های دکوراسیون داخلی نیامده که سالن غذاخوری خانه باید آرام ترین و دنج ترین فضا را به خودش اختصاص دهد. اگر تا امروز این مساله در زمان طراحی ها باب بوده فقط به خاطر باور اشتباه یا موج خاصی بوده که در دورانی به راه افتاده وگرنه بر خلاف تصور همه می توان اتاق غذاخوری را شلوغ هم جلوه داد.مثلا قرار دادن کتابخانه در سالن غذاخوری این روزها یکی از ترفندهایی است که طراحان مدرن به آن دست می زنند. پس بیخود و بی جهت دور تا دور میز غذاخوری تان را خالی نکنید و اجازه دهید مهمان ها و موقع غذا خوردن فرصتی برای کنجکاوی هم داشته باشند.

قانون دوم : در دکوراسیون داخلی هر اتاق نشیمن یک کاناپه می خواهد .اینکه باید حتما در اتاق نشیمن مبل راحتی وجود داشته باشد باز هم از آن قانون هایی است که اصلا خط و ربطش معلوم نیست . هیچ لزومی ندارد که در هر اتاق نشیمنی یک یا دو کاناپه عریض و طویل وجود داشته باشد .در واقع در باور ما تا امروز در طراحی مدرن قانون نانوشته عجیبی را کنار گذاشته اند و خیلی وقت ها به داشتن چهار مبل ساده راحت اکتفا می کنند.طراحان داخلی برای چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی  کاناپه ها را بیشتر در اتاق خواب یا کنار کتابخانه های شخصی جا می دهند . اگر هم خانه ها خیلی بزرگ باشند آنها را به اتق تلویزیون و محل دور هم نشینی شان منتقل می کنند.

قانون سوم : برای دکوراسیون داخلی طرح و رنگ های شلوغ در خانه های کوچک ممنوع است.خانه های امروزی دیگر همه کئچک شده اند اما این مسئله دلیل نمی شود که کسی دیگر سراغ ایده های ناب طراحی برای انجام دکوراسیون داخلی نرودو به خاطر یک قانون عجیب در طراحی داخلی کلی از زیبایی های خانه را کم کند.قانونی که می گفت در خانه های کوچک باید کمتر ریسک به خرج داد و از به کار بردن رنگ های برجسته و طرح های شلوغ خودداری کرد این روزها دیگر خریداری ندارد.پس هرچقدر هم که خانه تان کوچک باشد باز هم می توانید طرح کاغذ دیواری شلوغ برایش انتخاب کنید یا در و دیوار آن را پر از رنگ و طراوت کنید.فقط این وسط یک ایراد کوچک هست ، اینکه ممکن است شلوغی زود دلتان را بزند یل فضا آنقدر برایتان خسته کننده شود که دیگر مایل نباشید مدت زیادی در آن بمانید که البته این مشکل را هم می توان با انتخاب مناسب لوازم محیط در دکوراسیون داخلی درست کرد.

قانون چهارم : در دکوراسیون داخلی اتاقی یک فرش لازم است. باوری که در بین ما ایرانی ها در امر دکوراسیون داخلی رواج زیادی دارد این است که بعد از چیدن وسایل هر کدام از اتاق ها باید وسط هر فضا ی خالی یک قالی یا قالیچه پهن کنیم.فرقی هم برایمان نمی کند که طراح ساختمان با چه زحمت و ظرافتی برای انتخاب نوع و جنس کفپوش ها وقت گذاشته است .سرامیک یا سنگ ، لمینت یا پارکت فرقی ندارد ، تا امروز این قانون بوده که اتاق باید با فرش پوشیده باشد در حالی که دیگر اینطور نیست .حالا طراحان داخلی دارند به سمت خداحافظی با فرش ها پیش می روند . به عقیده خیلی از این طراحان ترکیب سنگ و چوب روی کف خانه زیباترین نمایی است که می توان خلق کرد.

قانون پنجم :  در دکوراسیون داخلی وسایل باید با هم هماهنگ باشند. این روزها اگر به کارهای هر طراح معروفی نگاهی بیندازید.متوجه نکته عجیبی می شوید.اینکه دیگر در کارهای طراحان بزرگ خبری از ست بودن همه وسایل خانه با هم نیست. یک قانون قدیمی همیشه می گفت وسایل خانه باید از هر لحاظ مانند جنس ، رنگ ، استیل و ... هماهنگ باشنددر حالی که دیگر این روزها کسی به این قانون توجهی ندارد.اگر مبل های چوبی بزرگی دارید، حتما نباید یک میز چوبی جلویش قرار دهید. فر فوژه ها هم می توانند کارساز باشند یا اگر پرده هایتان آبی و راه راه هستند دیگر دلیلی ندارد که مبل ها را در دکوراسیون داخلی همرنگ و هم طرح آنها انتخاب کنید. این روزها زیبایی در ناهمگون بودن خلاصه شده است.

قانون ششم : در دکوراسیون داخلی هر دست مبل یک میز لازم دارد. محال است به خانه ای وارد شوید و جلوی کاناپه بزرگی که در وسط هال و پذیرایی اش قرار گرفته یک میز چوبی بزرگ همراه چند عسلی نبینید.در حالی که این روزها در دکوراسیون داخلی جلوی کاناپه های روبه روی تلویزیون میزی نمی گذارند ، یا اگر به آن نیاز داشته باشند به یک صندلی عثمانی اکتفا می کنند. روی این صندلی های عثمانی که ما تا به امروز به چشم مزاحم به آنها نگاه می کردیم می توان یک سینی چوبی گذاشت و لولزم دم دستی را جای داد.

قانون هفتم : در دکوراسیون داخلی که وسایل چوبی همه قهوه ای هستند. معلوم نیست از آن لحظه ای که بشر ساخت وسایل چوبی را آغاز کرد چه کسی این قانون را هم سر زبان ها انداخت که چوب باید رنگ خودش را داشته باشد ، اینکه باید قهوه ای باشد حالا در هر طیف و درجه ای . این باور سالیان سال است که بین مردم رایج شده ، طوری که همه به یک دست مبل و صندلی چوبی زرد یا آبی رنگ مدت ها خیره می مانند یا وقتی کسی صحبت از داشتن یک تخت و کمد قرمز رنگ می کند انگار که از سیاره ای دیگر آمده است. در حالی که این روزها خیلی از طراحان برای متفاوت جلوه دادن کارهایشان سراغ رنگ ها می روند. آن هم پاشیدن رنگ روی چوب هایی که ما همیشه به قهوه ای دیدن آنها عادت کرده ایم.

قانون هشتم : برای دکوراسیون داخلی فضاهای خانه های کوچک باید لوازم کوچک فراهم کرد.کوچکترین اتاق ها در خانه های ما همیشه کوچکترین وسایل را داشته اند. ما بیشتر ترجیح می دهیم برای یک خانه با فضای کوچک همه وسایل را داشته باشیم . اما در حد و اندازه هایی کوچک . به عنوان مثال ما هیچ وقت در خانه بی خیال میز ناهارخوری نمی شویم که به جایش یک دست مبل راحت بزرگ داشته باشیم. ما هر دو دست را می خریم اما کوچک و تقریبا بی استفاده . این درحالی است که به عقیده کارشناسان هر اتاق کوچکی با وسایل کوچک ، از چیزی که هست کوچک تر هم به نظر می رسد. پس ترس به خودتان راه ندهید و همین امروز برای دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان یک تخت بزرگ با پشتی چوبی مجلل انتخاب کنید ، آنوقت به تفاوت ها پی مبرید.

قانون نهم : در طراحی دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری مخصوص دیوار است نه سقف . کاغذ دیواری فقط مخصوص دیوارهای خانه نیست. بیایید به کاغذ کردن سقف خانه هم در دکوراسیون داخلی فکر کنید این روزها بین طراحان داخلی رنگ کردن سقف ها متفاوت از رنگ سفید همیشگی رواج زیادی پیدا کرده است ، اما اینکه کسی بخواهد سقف خانه را کاغذ دیواری کند کمی جسارت می خواهد . برای اینکه در دکوراسیون داخلی سقف ها همیشه یا سفید یا نباتی بوده اند یا حداکثر به رنگ نیلی ، صورتی و ... بوده است. اما این مسئلی که در دکوراسیون داخلی سقف خانه ای گلدار باشد ، با طرح و نقشه ای متفاوت کاری است که فقط از یک قانون گریز جسور بر می آید.

قانون دهم : در دکوراسیون داخلی در آشپزخانه نقاشی بچه ها روی یخچال نصب شود. نقاشی بچه ها را جدی بگیرید، البته نه از لحاظ روانشناختی و این حرف ها . در دکوراسیون داخلی نقاشی بچه ها می تواند یکی از مهم ترین و زیباترین وسایل تزئینی خانه است.به طوری که حتی جای تابلوهای گران قیمت هنری را در خانه بگیرد.  این روزها طراحان داخلی در طراحی و به کاربردن دکوراسیون داخلی از کوچکترین خط خطی های خردسالان خانه برای زیباتر کردن فضا استفاده می کنند.


کمد و قفسه ها، دیوارهای جداکننده کاربردی در طراحی داخلی

ترفندهای دکوراسیون داخلی: برای بسیاری از ما پیش آمده که نیاز داشته باشیم در دکوراسیون داخلی خانه از یک فضای واحد برای دو یا چند کاربری استفاده کنیم و یا به هر دلیلی قصد تعیین حد و مرزی بین فضاها را داشته باشیم. قطعا استفاده از دیوار برای چنین کاری باعث می شود تا فضای خانه ما کوچکتر به نظر برسد. گاهی نیز در خانه مستاجر هستیم و امکان ایجاد تغییر در فضای داخلی برایمان وجود ندارد. قطعا در چنین شرایطی استفاده از پارتیشن ها و دیوارهای جداکننده اولین راه حلی است که به ذهن مان می رسد. قصد داریم با کمک ایده هایی جذاب برای ترفندهایی برای دکوراسیون داخلی خانه این پارتیشن ها را از حالت یک دیوار ساده خارج کرده و به بخشی از فضای کاربردی و تزئینی خانه تبدیل کنیم.

همانطور که در مطلب انواع دیوارهای جداکننده در طراحی دکوراسیون داخلی گفتیم، اگر در خانه خود مستاجر هستید و به دنبال چنین ایده ای برای فضای دکوراسیون  داخلی آن می گردید به شما پیشنهاد می کنم که به دنبال قفسه ای شبیه به آنچه در تصویر بالا می بینید بگردید. چنین قفسه ای از نظر بصری فضای منزل شما را بزرگ تر و بازتر از حالتی که دیواری جایگزین آن باشد، نشان خواهد داد. در عین حال یکپارچگی فضا را نیز حفظ می‌کند.

با ایده ای شبیه با آنچه در بند قبل از آن صحبت کردیم در فضای داخلی ساختمان خانه ای از رف در اصفهان، گروه معماری آینه قفسه هایی کاربردی و بیشتر شبیه به کمد را به کار گرفته اند. با این تفاوت که ارتباط بصری دو طرف این جداکننده را به کمک ایجاد حفره هایی محدود در بین بخش های مختلف آن به وجود آورده اند. تفاوت در این انتخاب با توجه به بزرگتر بودن فضا، مناسب تر و کاراتر به نظر می رسد. این وسیله خارق‌العاده سه کارایی همزمان دارد: هم محلی برای نگهداری وسایل شما است، هم بخشی از تزئینات خانه به شمار می‌رود و هم جداکننده فضاهاست.

این عناصر دکوراتیو با توجه به سلیقه، علایق و نیاز شما با طراحی های متفاوت قابل اجرا هستند. نمونه های ثابت و متصل به کف و سقف آنها نقش حد و مرزی ثابت و مشخص را در فضای داخلی ایفا خواهند کرد. این قفسه فضایی ایدآل برای به نمایش گذاشتن گلدان‌ها و وسایل     محبوب شما است و از گنجه زیر آن نیز می‌توانید برای نگهداری وسایل دیگر استفاده کنید

کابینت ها می توانند با قرار گرفتن در بین فواصل ستون ها در خانه، فضایی کاربردی و تزئینی را به وجود بیاورند و در عین حال نقش جداکننده را نیز ایفا کنند. سبک دکوراسیون داخلی خانه شما، تاثیر بسیار زیادی بر روی انتخاب شکل ظاهری این کابینت ها خواهد داشت. سعی کنید آنها را متناسب و هماهنگ با دیگر اجزای دکوراسیون منزل تان انتخاب کنید.

در فضاهای کوچک از پارتیشن های مشبک برای جداسازی فضا استفاده کنید و ارتباط چشمی فضاها را قطع نکنید تا فضای خانه بزرگتر به نظر برسد. جایی روی این جداکننده مشبک برای عناصری مانند تلویزیون محورهای چرخشی در نظر بگیرید تا در هر فضایی که هستید بتوانید از دیدن آن لذت ببرید دو منظوره بودن فضا را در عکس بالا به وضوح می توانید ببینید. با این کار می توانید از بخش زیرین تلوزیون برای ساخت کمد ها استفاده کنید و باز هم فضایی برای نگهداری از وسایل به وجود بیاورید

از دو طرف دیوارهای جداکننده در دکوراسیون داخلی استفاده ای مفید داشته باشید. آنها را به شکل صفحه ای ساده و یکنواخت رها نکنید. قفسه های به کار رفته در بخش پایینی این دیوار جداکننده توانسته تامین کننده نیاز دو بخش اصلی فضای داخلی خانه باشد. پارتیشن هایی که می خواهید تلویزیون ها را روی آن نصب کنید می توانند ثابت باشند و در سمت دیگر خود فضای اتاق کار شما را از دیگر فضاها جدا کنند، این دیوارهای جداکننده ثابت، قطعا عملکرد بهتری خواهند داشت و فضایی برای نگهداری از کتاب ها و وسایل تزئینی را فراهم میکند.


اهمیت ارگونومی در طراحی داخلی . شرکت آذران پلاست رسا

ارگونومی یا فاکتورهای انسانی علم طراحی تجهیزات ، محیط کار و حتی ماهیت شغل ها بر اساس انطباق با افراد انجام دهنده کار برای طراحی داخلی  است.

پنج اصل اساسی در ارگونومی طراحی دکوراسیون داخلی :

امنیت و راحتی در دکوراسیون داخلی

سهولت استفاده از وسایل در دکوراسیون داخلی

بهره وری و عملکرد آسان در دکوراسیون داخلی 

زیبایی شناسی در دکوراسیون داخلی

ارگونومیک در دکوراسیون داخلی آشپزخانه :

شما چند ساعت از روز در آشپزخانه می گذرانید ؟ تهیه و طبخ غذا ، شستن میوه ها ، سبزی ها ، نگهداری غذا در یخچال و کابینت موب می شود خیلی از خانم های خانه دار زمان زیادی از روز در آشپزخانه بگذرانند . کار با وسایلی که به شکل نامناسبی طراحی شده باشند ، توجه نکردن به وضعیت صحیح بدن هنگام کار وانجام حرکات تکراری در طولانی مدت موجب آسیب دیدن عضلات و مفاصل و بروز مشکلات اسکلتی می شود . با استفاده از ارگونمی طراحی محصولات در دکوراسیون داخلی آشپزخانه این مشکلات نیز برطرف می گردند.

بهتر است قسمت های پایینی کابینت که برای نگهداری وسایل از آنها استفاده می شود به شکل کشو باشد . کشو به راحتی بیرون می آید و دسترسی را آسان می کند . با نصب طبقات چرخان در کابینت های بالایی ، دسترسی به وسایل آسان تر می شود .

در دکوراسیون داخلی آشپزخانه وسایل را طوری باید چید که فضای کافی برای کار وجود داشته باشد .

از وسایل و ظروف ارگونومیکی که برای راحتی بیشتر طراحی شده اند ، استفاده کنید ، مانند کشوها و کابینت هایی که برای ظروف و وسایل آشپزخانه طراحی و اجرا می شوند .

ارگونومیک در دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و محیط کار :

ارگونومی چه نوع مشکلاتی از محل کار را می تواند حل کند ؟ ارگونومی معمولا برای پاسخگویی و حل مشکلات و مسائل فیزیکی شناخته شده است . برای مثال اطمینان از اینکه ارتفاع سطوح کار به طوری طراحی شود که پاهای افراد در وضعیت مناسب قرار گیرد . در اینجا نیز ارگونومی برای طراحی داخلی به جنبه های اجتماعی و روانشناختی افراد در محیط کار نیز می پردازد. برای مثال با کاری خیلی زیاد یا خیلی کم ، وظایف نامشخص و مبهم ، فشارهای زمانی ، و حمایت های اجتماعی ضعیف همه می توانند اثرات منفی روی افراد و کاری که انجام می دهند داشته باشند . از این رو طراحی ارگونومی صورت می گیرد که یک دکوراسیون داخلی مناسب و خوب نیز پدید آید .

 


عناصر تشکیل دهنده فضا در طراحی داخلی. شرکت آذران پلاست رسا

فضا در طراحی داخلی

فضا ، اصلی ترین عنصر در معماری داخلی و مهمترین عامل در طراحی داخلی است. ما در میان فضاهای بسته یا باز حرکت و فعالیت می کنیم . بایکدیگر و اشیای پیرامون خود رابطه برقرار می کنیم و زیبایی های زندگی ، لطافت نسیم ، گرمای خورشید را در آن تجربه می کنیم به همین دلیل فضای معماری هم به لحاظ احساسی و هم از جنبه زیبایی با کیفیات فوق عجین می شود . فضا ذاتا شکل خاصی ندارد و با وجود عناصر مادی و رابطه متقابل آنها با ما و با یکدیگر نعریف می شود و معنی پیذا می کند.عناصر هندسی مانند نقطه ، خط ، صفحه و حجم می توانند با هم ترکیب شوند و فضا را محدود و مشخص کنند. این عناصر اساسی در قالب عناصر اساسی در قالب عناصر خطی مانند تیرها و ستون ها و عناصر صفحه ای شکل مانند کف ها ، دیوارها ، بام ها در شکل گیری فضاها با هم ترکیب می شوند.طراحی داخلی

فرم ، شکل و کیفیت عناصر تعریف کننده فضا را مشخص می کند.

زمانی که ما از کلماتی مانند اتاق نشیمن، بالکن ، انبار حیاط برای طراحی داخلی  صحبت می کنیم فقط منظورمان عملکرد ، بزرگی یا کوچکی فضاها نیست،بلکه توجه به تفاوت مقیاس تناسب ، کیفیت نور ، ماهیت سطوح محصورکننده فضانحوه ارتباط با فضاهای مجاور و طبیعت و ... موردنظر ما است.باید قبل از اینکه به بررسی تفضیلی عناصر تشکیل دهنده فضای   دکوراسیون داخلی  ، یعنی کف ، دیوار ، سقف ، درها و ...بپردازیم لازم است ابتدا عناصر تشکیل دهنده هریک از آنها یعنی نقطه ، خط ، سطح و ...بشناسیم و با ویژگی آنها آشنا شویم.


تصویر عنوان گروه توضیح بروزرسانی
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب وکاغذدیواری طراحی داخلی واجرای سقف کاذب وکاغذدیواری گالری پروژه اجرایی

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب سالن طراحی داخلی واجرای سقف کاذب سالن اجرای سقف کاذب طرحدار

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب سالن طراحی داخلی واجرای سقف کاذب سالن گالری پروژه های تجاری

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب لابی طراحی داخلی واجرای سقف کاذب لابی گالری پروژه های تجاری

1396/03/09
طراحی داخلی سالن زیبایی طراحی داخلی سالن زیبایی سالن زیبایی

1396/03/09
 طراحی داخلی واجرای سقف کاذب فضای سالن پذیرایی طراحی داخلی واجرای سقف کاذب فضای سالن پذیرایی گالری پروژه های مسکونی

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای دیوارکوب اتاق مدیریت طراحی داخلی واجرای دیوارکوب اتاق مدیریت گالری پروژه های اداری

1396/03/09
طراحی داخلی فضای اداری طراحی داخلی فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب فضای اداری طراحی داخلی واجرای سقف کاذب فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب فضای اداری طراحی داخلی واجرای سقف کاذب فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/09
طراحی داخلی سالن انتظار فضای اداری طراحی داخلی سالن انتظار فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب اتاق مدیریت طراحی داخلی واجرای سقف کاذب اتاق مدیریت گالری پروژه های اداری

1396/03/09
طراحی داخلی واجرای دیوارکوب فضای اداری طراحی داخلی واجرای دیوارکوب فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/08
طراحی داخلی سالن جلسه طراحی داخلی سالن جلسه آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی واجرای دیوارپوش سالن جلسه طراحی داخلی واجرای دیوارپوش سالن جلسه آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدار سالن کنفرانس طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدار سالن کنفرانس آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی اتاق جلسه طراحی داخلی اتاق جلسه آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدار سالن کنفرانس طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدار سالن کنفرانس آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدار سالن جلسه طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدار سالن جلسه آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب سالن کنفرانس طراحی داخلی واجرای سقف کاذب سالن کنفرانس آذران پلاستیک طراحی و اجرای اتاق کنفرانس و جلسات

1396/03/08
طراحی داخلی و اجرای سقف کاذب طرحدار درمانگاه طراحی داخلی و اجرای سقف کاذب طرحدار درمانگاه مراکز بهداشتی و درمانی

1396/03/08
طراحی داخلی فضای اداری طراحی داخلی فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/06
طراحی داخلی واجرای دیوارکوب اتاق مدیریت طراحی داخلی واجرای دیوارکوب اتاق مدیریت گالری پروژه های اداری

1396/03/06
طراحی داخلی واجرای پارتیشن بندی فضای اداری طراحی داخلی واجرای پارتیشن بندی فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/06
طراحی داخلی فضای اداری طراحی داخلی فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/06
طراحی داخلی فضای اداری طراحی داخلی فضای اداری گالری پروژه های اداری

1396/03/06
طراحی داخلی لابی طراحی داخلی لابی گالری پروژه های تجاری

1396/03/06
طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدارفضای داخل لابی طراحی داخلی واجرای سقف کاذب طرحدارفضای داخل لابی گالری پروژه های تجاری

1396/03/06
طراحی داخلی لابی طراحی داخلی لابی گالری پروژه های تجاری

1396/03/06
طراحی داخلی واجرای دیوارکوب لابی طراحی داخلی واجرای دیوارکوب لابی گالری پروژه های تجاری

1396/03/05