فروش، طراحی و اجرای استان تهران

دیوارپوش

کاربردهای دیوارپوش پی وی سی

طراحی و اجرا برای دیوارپوش سوله های صنعتی

اجرا برای دیوارپوش و دیوار کاذب ویلاها و ساختمان های مسکونی

قابل اجرا برای دیوارپوش پی وی سی و دیوار کاذب کانکس های ثابت و متحرک

قابل اجرا برای دیوارپوش  مجتمع های تجاری و اداری

قابل اجرا دردیوارپوش انبارها ، سالن های مرغداری و....

اجرای دیوارپوش و دیوار کاذب مدارس ، بیمارستان ها ، سالن های ورزشی ، سالن های فرهنگی و ...

اجرای دیوارپوش پی وی سی در فضای داخلی فرودگاه ها ، راه آهن و ...


روش نصب دیوارپوش های پی وی سی ( پانل پی وی سی )

 دیوار پوش های آذران پلاستیک به دو صورت قابل اجرا می باشد.

 روش نصب مستقیم  دیوارپوش پی وی سی روی دیوار گچی

در این روش دیوارپوش های پی وی سی  در اندازه مورد نظـر برش خـورده و بوسیله کلیپس به فاصله هـای 45 تا 50 cm بر روی دیـوار نصب می گردد.

روش نصب دیوارپوش با زیر سازی فلزی

 در این روش دیوارپوش های پی وی سی  به روی زیرسازی فلزی پیچ می شوند. ابتدا سازه فلزی به دیوار وصل و سپس تراز می شود. در این روش می توان یک لایه عایق در فاصله آزاد میان دیوارپوش های پی وی سی  و دیوار اصلی قرارداد، که خود عامل مهمی در صرفه جویی انرژی محسوب می شود. وجود فاصله بین دیوار و پانل ها علاوه  بر رفع ناشاقولی احتمالی دیوار اصلی امکان عبور تاسیسات ( برق و تاسیسات مکانیکی ) بدون ایجاد تخریب بر روی دیوار اصلی را امکان پذیر می سازد. از مزایای این روش، امکان اجرای کار با انواع سطوح از قبیل دیوارهـای آجری، سفال، سیمانی، بدون نیاز به ایجـاد مصالح گچ و خاک کـردن می باشد. از دیگـر مزایای این روش می توان به دفن نشدن لوله های تاسیساتی در داخل دیوار که علاوه بر ایجاد خوردگی و تحمیل هزینه تعمیرات آتی و عدم دسترسی آسان به تاسیسات را به همراه دارد، اشاره کرد.


انواع دیوارپوش ها . شرکت آذران پلاست رسا

از نخستين روزي که بشر به ساخت سرپناه براي خود پرداخت ، به اين موضوع انديشيد که چگونه فضاي زندگي خود و به خصوص ديوارها را تزيين نمايد که نتيجه آن به ابداع ديوارپوش هاي متفاوت گرديد. ديوارپوش ها را مي توان به طور کلي به دو دسته ديوار پوش هاي خارجي و داخلي تقسيم کرد.
ديوار پوش هاي خارجي
اين نوع ديوارپوش ها بايد از لحاظ پايداري بسيار مقاوم بوده و در برابر عوامل محيطي مانند تابش مستقيم نور خورشيد و بارندگي و سايش مقاومت خوبي از خود نشان دهد. از اين دسته ديوارپوش ها مي توان به موارد زير اشاره کرد : آجر، سيمان ، سنگ ، شيشه ، ورق هاي کامپوزيت و ... در استفاده از ديوارپوش هاي خارجي علاوه بر مقاومت بايد جنبه زيبايي را نيز در نظر گرفت که امروزه با تلفيق اين ديوارپوش ها طرح هاي زيبايي به دست مي آيد.
ديوار پوش هاي داخلی
در اين قسمت به اين علت که عوامل فرساينده کمتري وجود دارند و نيز سلايق بيشتري حکمفرماست ، شاهد تنوع فراواني مي باشيم که اين تنوع رقابتي سخت بين توليد کنندگان و طراحان ايجاد کرده که توليدات آن ها باعث به وجود آمدن مواد و متريال خاص و جديد مي گردد. از ديوارپوش هاي داخلي متداول به موارد زير مي توان اشاره نمود :
رنگ : اين متريال داراي قدمتي بسيار بوده و تقريباً مکمل گچ مي باشد. از ويژگي هاي رنگ مي توان به سهولت در اجرا ، قيمت مناسب ، تنوع بسيار بالا ، مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار و... اشاره نمود ولي داراي نقاط ضعفي چون عايق نبودن در برابر صوت و دما و عدم مقاومت در برابر ضربه مي باشد. رنگ ها به دو دسته پلاستيک و روغني تقسيم بندي مي شوند.
رنگ هاي پلاست رسا : بر پايه حلال آب ساخته ساخته مي شوند و به مراتب ارزان تراز رنگ هاي روغني بوده و راحت تر نيز قابل اجرا مي باشند. ولي در برابر رطوبت مقاومت کمتري داشته و نظافت آن مشکل مي باشد از اينرو بيشتر در سقف ها اجرا مي گردد.
رنگ هاي روغني : حلال اين نوع رنگ ها تينر مي باشد به همين دليل بر برابر رطوبت و گرد و غبار مقاوم بوده و عمر بيشتري نسبت به رنگ هاي پلاستيک دارند. البته بوي تينر باعث ناراحتي افراد مي گردد که براي رفع اين مشکل امروزه رنگ هاي مولتي کالر Multi color استفاده مي کنند که ديگر از حلال تينر استفاده نمي شود ولي مزاياي هر دو گروه رنگي را دارد.
ديوار پوش هاي چوبي : استفاده از چوب به عنوان ديوار پوش قدمتي به اندازه ساخت اولين کلبه هاي چوبي دارد. چوب به خاطر طرح و نقش و رنگ خاص خود آرامش و امنيت خاصي به فضا مي بخشد. ولي امروزه به علت گران بودن قيمت و نيز محافظت از محيط زيست از چوبهاي مصنوعي مانند MDF , HDF و... ويا ديوار پوش هاي P.V.C با روکش هاي طبيعي يا مصنوعي بسيار استفاده مي شود. اين نوع ديوارپوش ها عايق صوت و دما بوده و در برابر ضربه مقاوم و نيز به راحتي و بدون نياز به زيرسازي اساسي قابل نصب و اجرا مي باشد.
ديوارپوش هاي سنگي : از ديوارپوش هاي پر مصرف در صنعت ساختمان بوده و به علت تنوع در طرح و رنگ و نوع بافت خيلي مورد استفاده قرار مي گيرد. در فضاهاي داخلي معمولاً از سنگ هاي با ضخامت کم با تنوع بيشتر مانند سنگ هاي آنتيک ، الماس تراشه، اسيد شور و ... استفاده مي شود.
ديوارپوش هاي سلولزي : اين نوع ديوارپوش به صورت گسترده با نامهاي تجاري متفاوت در بازار موجود بوده و تقريباً در اکثر فضاها از آن استفاده مي گردد.اساس آنها تشکيل شده از الياف مصنوعي – سلولز – رزين هاي ساختماني و پيگمنت هاي مقاوم مي باشد. از ويژگي هاي آن مي توان به پوشانندگي سريع و کامل ، تنوع در طرح و رنگ و عايق و صوت حرارت و ... اشاره کرد.
كاغذ ديواري : كاغذ ديواري به عنوان يكي از مصالح تزئيني داخلي ساختمان از مدتها قبل مورد استفاده بوده است و هم اكنون نيز در بسياري از موارد به مصرف مي‌رسد. كاغذ ديواري علاوه بر طرحهاي سنتي در طرحهاي چوب، پارچه، سنگ، آجر و نقشهاي ديوار نما نيز تهيه مي‌شود. بسياري از كاغذ ديواريها با يك لايه چسب آغشته مي‌شوند و آماده براي نصب هستند، كافي است قبل از چسباندن كاغذها را خيس كنند. كاغذ ديواري با كيفيتهاي گوناگون در درجه‌هاي مختلف توليد مي‌شود و بعضي انواع آن قابل تميز كردن است، كاغذ ديواري در توپهايي به عرض 500 تا 900 ميليمتر و به سطح حدود 20/3 متر مربع توليد مي‌شود.


دیوارپوش PVC
پلی ونیل کلراید (Poly vinyl Chloride) با نام اختصاری پی وی سی (P.V.C)یک نوع پلیمر ترمو پلاستیک است که در صنایع متعددی کاربرد دارد . این محصول یکی از با ارزشترین محصولات در صنایع شیمیایی محسوب می گردد . بیش از 50 درصد پی وی سی تولید شده در صنعت ساختمان کاربرد دارد. بعنوان یک ماده ساختمانی مقرون به صرفه و دارای مزایای متعددی می باشد بطوریکه در سالهای اخیر جایگزین مواد ساختمانی سنتی از قبیل خاک رس ،چوب و بتن در بسیاری از مناطق شده است .

ویژگی های دیوار پوش PVC
غیر قابل اشتعال
سبک و بادوام
نصب سریع و آسان
عایق سرما و گرما و صدا
تنوع در طرح و رنگ
قابل نصب روی تمام سطوح
مقاوم در برابر اشعه خورشید
ضد باکتری و کاملاً بهداشتی
مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار
قابل شستشو بودن و ثبات رنگ
غیر قابل نفوذ در برابر حشرات موذی
مقاومت بالا در برابر مکان های مرطوب


نکات مهم در تهیه و اجرای دیوارکوب PVC :
روش معمول در اجرای دیوارکوب های MDF و PVC زیرسازی اولیه جهت عبور لوله ها ٬ کابلها و ایجاد سطحی تراز و یکدست برای قرار دادن قطعات دیوارکوب می باشد . لذا زیرسازی اولیه در اجرای پروژه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . فاصله و تعداد خطوط ( در اجرای پروژه دیوارکوب MDF نوع و تعداد پروانه ها ) باید به گونه ای انتخاب شوند که استحکام پوشش نهایی را در برابر ضربه و لرزش حفظ نمایند .
در مواردی که نیاز به خم نمودن دیوارکوب می باشد نظیر پوشش دادن برخی نقاط سقف و قوس ها طبق طرح اولیه پروژه ٬ به دلیل افزایش فشار ناشی از انحنای دیوارپوش و همچنین محدودیت در میزان انعطاف دیوارکوب با توجه به جنس آن ٬ باید روش مناسبی جهت ثابت نگه داشتن قطعات مورد استفاده قرار گیرد این موضوع در مورد دیوارکوبهای MDF از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد زیرا در این صورت نمی توان از پروانه برای ثابت نگه داشتن قطعات استفاده نمود و از آنجا که میزان داخل هم رفتن قسمت نر و ماده در این نوع دیوارکوب ناچیز است با کمترین ضربه ممکن است قطعات جابجا شده و از محل خود خارج شوند .
شیار کناری دیوارپوش های MDF بطور معمول کمتر از انواع PVC می باشد اما به هر حال این شیار ها باید به حدی باشند که از کنار هم قرار گرفتن مناسب قطعات اطمینان حاصل شود .
روکش دیوارکوب باید سطحی یکدست داشته و بخوبی لبه های نری و مادگی دیوارکوب را پوشش داده باشد تا با نصب قطعات فواصل بین نری و مادگی بدون روکش نمانند .
از مهمترین مواردی که در انتخاب دیوارکوب باید مد نظر قرار داد پایداری آن در برابر تغییرات دمای محیط می باشد تا طی گذشت سالیان زیبایی و یکنواختی سطح دیوارپوش حفظ شود . چراکه مشاهده شده در برخی از انواع دیوارکوب با تابش نور خورشید و یا در حرارت اتاق طرح پوشش کمرنگ شده و یا سطح آن به اصطلاح باد کرده است .
بطور کلی استفاده از انواع دیوارپوش PVC ( با شبکه داخلی توخالی ) در ورودی ها و مکانهای پر تردد توصیه نمی شود زیرا استحکام مکانیکی این پوشش در برابر ضربه مستقیم کم بوده و به راحتی سوراخ می شود در مقابل انواع MDF از پایداری مناسبی در برابر ضربه برخوردار هستند .
استفاده از دیوارپوش های MDF در محیط های مرطوب نظیر دیوار استخرها ٬ حمام و ... موجب ازبین رفتن و باد کردن سطح دیوارکوب می شود لذا در این موارد بهتر است از انواع PVCاستفاده شود .
از نکات مهم دیگری که در اجرای پروژه های دیوارکوب باید مورد توجه قرار گیرد انتخاب نوع و طرح قرنیز و لبه های کنج ( تاشو ها ) می باشد .
معمولا قرنیز های پی وی سی بصورت نر و ماده توخالی بوده که میتوان قسمت زیرین را ابتدا به دیوار متصل نمود و سپس بل عبور سیمها و یا لوله های با قطر کم ٬ قسمت نما را بر روی آن قرار داد از معایب این نوع قرنیز میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
به دلیل پوشش ندادن تمامی قسمتهای نما توسط قسمت زیر کار در قرنیزهای PVC معمولا باید زیر کار ٬ مقداری بالاتر از سطح زمین نصب شود که اگر در هنگام نصب دقت کافی نشود قرنیز ظاهری زیبا و مناسب نخواهد داشت و یا اصلا نمی توان سطح رویی را جا زد !
در هنگام فارسی نمودن لبه های قرنیزهای توخالی PVC لازم است هر دو قسمت بر روی هم قرار گیرند در غیر این صورت برش به درستی انجام نخواهد شد البته این نوع قرنیزها دارای قطعات لبه طراحی شده و آماده نیز هستند که می توان از آنها استفاده نمود .
در برخی از انواع نا مرغوب با گذشت زمان با تغییر حالت قطعات ٬ نما از بخش زیرین جدا شده و لازم است دو قسمت به یکدیگر چسبانده شوند که این خود دسترسی به کابلها و سیم های قرار گرفته در داخل قرنیز را با مشکل مواجه می سازد .
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری
به جهت اختراع کاغذ توسط چینی ها و استفاده از آن بمنظور پوشش دیوار منازل در حدود 200 سال قبل از میلاد توسط آنها ٬ پیدایش کاغذ دیواری را به این کشور نسبت می دهند. با ورود روش های تهیه کاغذ در کشورهای اروپایی و گسترش آن در سایر کشورها و همچنین افزایش تقاضای کاغذ دیواری در کنار ظهور تکنیک های جدید تولید کاغذ ٬ به سرعت بسیاری از شرکتها در این عرصه وارد شدند که شاهد محصولات بسیار متنوع آنها بصورت ساده و نقش برجسته و قابل شستشو در بازار می باشیم ( از کشورهای پیشرو در صنعت چاپ و تولید کاغذ دیواری می توان به انگلستان اشاره نمود.) علاوه بر این به جهت نمای بسیار زیبا و امکان ایجاد هارمونی بین کاغذ دیواری و محیط ٬ امروزه بکار گیری این محصولات توسط طراحان دکوراسیون داخلی به امری عادی و معمول تبدیل شده است. بطوری که کمتر طرحی را میتوان یافت که در آن از کاغذ های دیواری استفاده نشده باشد. بطور کلی کاغذ دیواری با دو نوع طرح ٬ با نقش کامل در سایز بزرگ و نقش های گرافیکی کوچک که بطور منظم در سطح کاغذ تکرار می شوند توسط تکنیکهای متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند :
سیلک اسکرین – Silk Screen
چاپ مسطح – Surface
چاپ دورانی – Rotary
کلیشه ای – Gravure
مزایای استفاده از کاغذ دیواری :
نمای نهایی اجرای کاغذ دیواری و تنوع طرح های آن در برابر رنگ آمیزی دیوارها دارای جلوه ای متمایز و منحصر بفرد خواهد بود .
سازگاری کامل انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با محیط زیست .

 دیوارپوش چیست؟

یکی از المان های زیبائی در دکوراسیون داخلی که باعث تغییرات چشمگیری در نمای منزل می شود،دیوارپوش یا دیوارکوب می گویند.دیوارپوش ها از مهمترین فاکتورهای دکوراسیون داخلی محسوب می شوند. توأم با آرامش را فراهم می آورند.

انواع دیوارپوش از نظر نوع جنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-ديوار پوش هاي چوبي: همانطور که از اسم دیوارپوش چوبی مشخص است جنس آن از چوب می باشد و به علت گران بودن قيمت و نيز محافظت از محيط زيست از چوبهاي مصنوعي مانند MDF,HDF و... استفاده مي شود.به آسانی نصب و اجرا می شود وعایق صوت و دما بوده و در برابر ضربه مقاوم می باشد.
2- ديوارپوش هاي سنگي:از این نوع دیوارپوش ها به دلیل وجود  تنوع در طرح و رنگ و نوع بافت به فراوانی مورد استفاده قرار مي گيرد. واین نوع دیوارپوش ها از  پر مصرفترین در صنعت ساختمان می باشند.در داخل و خارج ساختمان استفاده می شود.
3-ديوارپوش هاي سلولزي:وقتی یک محصول ازمنابع طبیعی تهیه می شودبه عنوان مثال منبع اصلی آن درختان یک محصول سلولزی به شمار می آید. این پوشش ها از الیاف طبیعی و مصنوعی است.ديوارپوش هاي سلولزي از الياف مصنوعي،سلولز،رزين هاي ساختماني و پيگمنت هاي مقاوم تشکيل شده است.  نداشتن بو حین اجرا، ماندگاری طولانی، امکان شستشو، مقاوم در برابر آتش سوزی،عایق  صوت و دما از ویژگی های آن است.
4-ديوارپوش پی وی سی ( ديوارپوش PVC ):اين نوع ديوارپوشها از روکش pvc بروی آنها استفاده می شود. مقاوم در برابر سرما و گرما است

5-دیوارپوش های ام دی اف MDF :یکی از پرکاربرد ترین دیوارپوش ها،  دیوارپوشهای ام دی اف هستند که بسته به شرایط با ضخامت های 16میلیمتر ، 8 میلیمتر و 3 میلیمتر مورد استفاده قرار میگیرند . ام دی اف هم به عنوان فینیشینگ و متریال نهایی و هم به عنوان متریال زیر کار بسیار پرکاربرد است ، برای مثال برای نصب شیشه دکوراتیو میبایست ابتدا دیوار را با ام دی اف خام پوشاند و سپس شیشه دکوراتیو را بر روی آن نصب کرد ، اما هنگامی که قرار است خود mdf متریال نهایی باشد ، گزینه های زیادی پیش روست. برای مثال ام دی اف با روکش ملامینه ، ام دی اف با روکش هایگلاس ، ام دی اف با روکش چوب طبیعی ، ام دی اف با رنگ پالیشی ، ام دی اف با روکش آگریلیک و . . .

این نوع دیوارپوش ها برای فضای راه پله ها و فضاهایی که ممکن است  در معرض ضربه خوردن زیاد قرار گیرد منسب تر استدیوارپوش

دیوارپوش یکی از المان های زیبائی در دکوراسیون که باعث تغییرات چشمگیری در فضای شما می شود. دیوارپوش ها قابل استفاده بر روی دیوار ، سقف و امکان اجرا در انواع طرح های دکوراتیو بصورت ترکیبی در ادارات ٬ منازل مسکونی ٬ اماکن ورزشی ٬ هتل ها ٬ راه پله ساختمان ٬ بانکها ٬ بیمارستانها ٬ آشپزخانه ها ٬ سرویسهای بهداشتی و ... نیز می باشند .این دیوارپوش ها در دو جنس ام دی اف (MDF) و پی وی سی (PVC) تولید می شوند که هر کدام دارای مزایای خاص خود می باشند . نصب پانل دیوار پوش بروی دیوار دو حالت دارد یا بصورت مستقیم با میخ بر روی دیوار نصب می شوند و یا اینکه طی سه حالت ممکن نیاز به زیر سازی دارد ؛ نخست وقتی دیوار ناتراز  باشد؛ دوم زمانیکه سطح دیوار بسیار سفت بوده بطوریکه امکان میخ یا پیچ کردن میسر نباشد ؛ سوم زمانیکه دیوار بسیار نمور و مرطوب باشد .

بشر از ابتدا که برای خود سر پناه ساخت ، به انديشيد که چگونه فضاي زندگي خود و به خصوص ديوارها را تزيين کند که منجر به  بوجود آمدن  ديوارپوش هاي متفاوت گرديد.

 دیوارپوش ها یکی از بهترین، با دوام ترین و به صرفه ترین مصالح جهت طراحی و اجرای دکوراسیون و معاری داخلی می باشد. شما می توانید با هزینه ای کاملا مناسب در مدت زمانی کوتاه و بدون بنایی، ظاهر و طراحی فروشگاه، شرکت، منزل و ... خود را دگرگون کنید.

 از مزایایی دیوار پوش ها میتوان به  تنوع بالا در طرح و رنگ، عایق حرارت و صدا،  ضدآب و قابل شست و شو بودن، قابلیت فرم دهی و نصب بر روی سطوح گچی، آجری و ناصاف، وزن سبک و نصب سریع و آسان اشاره نمود.

 ديوارپوش ها را مي توان به دو دسته زیر تقسيم کرد:

 ديوار پوش هاي خارجي:

اين نوع ديوارپوش ها بايد بسيار مقاوم بوده و در برابر عوامل محيطي مقاومت خوبي از خود نشان دهد. از اين دسته ديوارپوش ها میتوان به  آجر، سيمان ، سنگ ، شيشه ، ورق هاي کامپوزيت و ...اشاره کرد.

 

دیوارپوش های داخلی:

 در اين نوع ديوارپوش ها عوامل فرساينده کمتري وجود دارند و سلیقه بيشتر حکمفرماست ، بنابراین باعث  تنوع زیادی گردیده است.

 انواع ديوارپوش هاي داخلي متداول:

رنگ: داراي قدمتي بسيار بوده و تقريباً مکمل گچ مي باشد.

 رنگ های پلاستیک: بر پايه حلال آب ساخته ساخته مي شوند و به مراتب ارزان تراز رنگ هاي روغني بوده و بخاطر مقاوم نبودن در مقابل رطوبت در سقف ها اجرا مي گردد.

 رنگ های روغنی: حلال اين نوع رنگ ها تينر مي باشد به همين دليل بر برابر رطوبت و گرد و غبار مقاوم بوده و عمر بيشتري نسبت به رنگ هاي پلاستيک دارند.

 ديوار پوش هاي چوبي: چوب به خاطر طرح و نقش و رنگ خاص خود آرامش و امنيت خاصي به فضا مي دهد. امروزه به خاطر گران بودن و محافظت از محيط زيست از چوبهاي مصنوعي مانند MDF , HDF و... ويا ديوار پوش هاي P.V.C با روکش هاي طبيعي يا مصنوعي بسيار استفاده مي شود. اين نوع ديوارپوش ها عايق صوت و دما بوده و در برابر ضربه مقاوم و نيز به راحتي و بدون نياز به زيرسازي اساسي قابل نصب و اجرا مي باشد.

 ديوارپوش هاي سنگي : از ديوارپوش هاي پر مصرف در صنعت ساختمان هستند و به علت تنوع در طرح و رنگ و نوع بافت خيلي مورد استفاده قرار مي گيرد. در فضاهاي داخلي معمولاً از سنگ هاي با ضخامت کم با تنوع بيشتر مانند سنگ هاي آنتيک ، الماس تراشه، اسيد شور و ... استفاده مي کنند.

 دیوار پوش های سلولزی: اين ديوارپوش با نامهاي تجاري متفاوت در بازار موجود است و در اکثر فضاها از آن استفاده مي گردد.اساس آنها تشکيل شده از الياف مصنوعي – سلولز – رزين هاي ساختماني و پيگمنت هاي مقاوم مي باشد.

 كاغذ ديواري : يكي از مصالح تزئيني داخلي ساختمان از مدتها قبل مورد استفاده بوده وهست. كاغذ ديواري علاوه بر طرحهاي سنتي در طرحهاي چوب، پارچه، سنگ، آجر و نقشهاي ديوار نما نيز تهيه مي‌شود


تصویر عنوان گروه توضیح بروزرسانی
طراحی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل کافی شاپ طراحی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل کافی شاپ گالری پروژه های تجاری

1395/12/24
 طراحی واجرای دیوارپوش فضای داخلی اتاق جلسه طراحی واجرای دیوارپوش فضای داخلی اتاق جلسه آذران پلاستیک طراحی و اجرای فضای جلسات

1395/12/24
اجرای دیوارپوش طرحدارفضای تجاری اجرای دیوارپوش طرحدارفضای تجاری آذران پلاستیک طراحی و اجرای مراکزتجاری

1395/12/19
طراحی داخلی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای اداری طراحی داخلی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای اداری گالری پروژه های اداری

1395/12/19
طراحی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل اتاق مدیریت طراحی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل اتاق مدیریت گالری پروژه های اداری

1395/12/19
اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل اتاق مدیریت اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل اتاق مدیریت گالری پروژه های اداری

1395/12/19
 طراحی داخلی و اجرای دیوارپوش  فضای داخل مطب طراحی داخلی و اجرای دیوارپوش فضای داخل مطب مراکز بهداشتی و درمانی

1395/12/18
اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل مطب اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل مطب مراکز بهداشتی و درمانی

1395/12/18
طراحی واجرای دیوارپوش فضای داخل اتاق مدیریت طراحی واجرای دیوارپوش فضای داخل اتاق مدیریت آذران پلاستیک طراحی و اجرای مراکز اداری

1395/12/18
اجرای دیوارپوش طرحدارفضای داخل منزل اجرای دیوارپوش طرحدارفضای داخل منزل گالری پروژه های مسکونی

1395/12/14
اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل آزمایشگاه اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل آزمایشگاه مراکز بهداشتی و درمانی

1395/12/14
اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل آزمایشگاه اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخل آزمایشگاه مراکز بهداشتی و درمانی

1395/12/14
اجرای دیوارپوش فضای راهرو مطب اجرای دیوارپوش فضای راهرو مطب مراکز بهداشتی و درمانی

1395/12/10
اجرای دیوارپوش فضای راهرو مطب اجرای دیوارپوش فضای راهرو مطب مراکز بهداشتی و درمانی

1395/12/10
اجرای دیوارپوش  فضای داخل اتاق مدیریت اجرای دیوارپوش فضای داخل اتاق مدیریت گالری پروژه های اداری

1395/12/10
طراحی واجرای سقف کاذب طرحدارودیوارپوش فضای داخل لابی طراحی واجرای سقف کاذب طرحدارودیوارپوش فضای داخل لابی اجرای سقف کاذب طرحدار

1395/12/09
اجرای دیوارپوش طرحداروطراحی داخلی استخر اجرای دیوارپوش طرحداروطراحی داخلی استخر استخر

1395/12/08
اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخلی استخر اجرای دیوارپوش طرحدار فضای داخلی استخر استخر

1395/12/08
طراحی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای اداری طراحی واجرای دیوارپوش طرحدار فضای اداری گالری پروژه های اداری

1395/12/03
طراحی واجرای دیوارپوش فضای داخل سالن نشیمن طراحی واجرای دیوارپوش فضای داخل سالن نشیمن گالری پروژه های مسکونی

1395/12/03
دکوراسیون داخلی و اجرای دیوارپوش فضای اموزشی داخل کلاس دانشگاه پیام نور دکوراسیون داخلی و اجرای دیوارپوش فضای اموزشی داخل کلاس دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/17
دکوراسیون داخلی و اجرای دیوارپوش فضای داخلی سالن غذا خوری  دانشگاه پیام نور دکوراسیون داخلی و اجرای دیوارپوش فضای داخلی سالن غذا خوری دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/17
دکوراسیون داخلی و اجرای دیوارپوش و سقف کاذب فضای داخلی سالن غذا خوری دانشگاه پیام نور دکوراسیون داخلی و اجرای دیوارپوش و سقف کاذب فضای داخلی سالن غذا خوری دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/17
طراحی و اجرای دیوارپوش و سقف کاذب فضای داخلی سالن غذا خوری دانشگاه پیام نور طراحی و اجرای دیوارپوش و سقف کاذب فضای داخلی سالن غذا خوری دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/16
طراحی و اجرای دیوارپوش فضای اموزشی فضای داخل راهرو دانشگاه پیام نور طراحی و اجرای دیوارپوش فضای اموزشی فضای داخل راهرو دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/16
طراحی و اجرای دیوارپوش فضای اموزشی داخل راهرو دانشگاه پیام نور طراحی و اجرای دیوارپوش فضای اموزشی داخل راهرو دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/16
طراحی داخلی و اجرای دیوارپوش وسقف کاذب فضای اموزشی داخل کلاس طراحی داخلی و اجرای دیوارپوش وسقف کاذب فضای اموزشی داخل کلاس گالری پروژه های اداری

1395/11/16
 اجرای دیوارپوش وسقف کاذب فضای اموزشی داخل کلاس دانشگاه پیام نور اجرای دیوارپوش وسقف کاذب فضای اموزشی داخل کلاس دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/16
طراحی و اجرای دیوارپوش وسقف کاذب فضای اموزشی داخل کلاس دانشگاه پیام نور طراحی و اجرای دیوارپوش وسقف کاذب فضای اموزشی داخل کلاس دانشگاه پیام نور گالری پروژه های اداری

1395/11/16
سقف کاذب و دیوارپوش فضای مطب سقف کاذب و دیوارپوش فضای مطب گالری پروژه اجرایی

1395/11/02