فروش، طراحی و اجرای استان تهران

ایده های ذخیره سازی اتاق خواب که هوشمند، هوشمندانه و همه جانبه هستند

ایده های ذخیره سازی اتاق خواب که هوشمند، هوشمندانه و همه جانبه هستند

یک اتاق خواب باید یک مکان برای استراحت و تفریح ​​باشد - نه جایی که باید با یک لکه کفش، لباس و لوازم آرایشی مبارزه کنید

پیدا کردن ایده های طراحی ذخیره سازی در اتاق خواب ممکن است شما را در شب نگه داشته، اما وحشت زده نیست. این که کمبود کمد، کمربند یا فضای آویزان است و باعث می شود که اتاق خواب شما کمتر مانند یک بوودور آرام و راحتی در کمد لباس باشد، کمبود راه حل های ذخیره سازی هوشمندانه فضا برای کمک به ایجاد فضای کامل خواب شما وجود ندارد.

پشته، اسلاید و میز کنار تخت خود را سبک کنید

میزهای کنار تخت مدرن در اتاقهای مهمان و مهماندار ذخیره سازی چند منظوره دارند. یک کشو یك كافی برای نگهداری ملزومات بالشتك یا لوازم آرایشی كوچك است، بنابراین فضای زیر عملكرد كوچك كوچكی است كه قفسه سنتی گزینه ای نیست. سطح بالای لامپ، کتاب فعلی و موارد دیگر را که دوست دارید بلافاصله به دست بگذارید، رزرو کنید.

برای کشوهای چوبی کلاسیک بروید

چیزهای سنتی را در یک طرح خوابگاه در کشور نگه دارید. یک قفسه سینه را با وسایل دیگر در اتاق خود انتخاب کنید و آن را کنار تختتان قرار دهید تا بتواند به عنوان میز کنار تخت عمل کند. یک آینه زیبا را بالای آن ببندید و یک صندلی هوشمند و خیاطی که در کنار هم قرار دارد نیز می توانید به عنوان میز روتاری استفاده کنید. اگر فضای بیش از حد برای قفسه سینه قفسه سینه تنگ شده باشد، به جای یک سبد خرید بروید - مناسب برای ذخیره کت و شلوار و بیت اضافی است. این طرح شگفت انگیز با یک پس زمینه افسانه ای از کاغذ دیواری گلدار به ارمغان می آورد.

بازتابی در مورد کمد های نصب شده

به نظر میرسد کمد لباسهای ضدآفتاب این روزها کمی کمرنگ باشد اما آنها را رد نکنید. این اتاق خواب افسانه شیک ترین مبلمان مورد علاقه خود است - به دنبال آن هدایت با رفتن به جفت درج آینه slimline به جای درب های آینه کامل. اجرای دسته های دور دور دارای یک لمس خیره کننده است. هنگام طراحی یک کمد لباس مناسب، فاصله ای را که برای ذخیره سازی در برابر فضای ذخیره شده در اتاق اصلی از دست خواهید داد، تضمین کنید. تصمیم بگیرید جایی که حلق آویز، کشو و فضای قفسه نشسته - در کمد لباس خود یا در داخل اتاق اصلی؟ هنگام طراحی درهای آینه، توجه داشته باشید که چگونه اتاق را منعکس می کنند - در اینجا، بازی تصویر زمینه گل با سقف نقاشی شده با رنگ سفید نگهداری می شود و فضای دیگری را در بالای کمد نشان می دهد.

دو نفره با آلکاهای شما

یک اتاق خواب را در اطراف نیازهای ذخیره سازی خود طراحی کنید. اگر یک پستان دودکش بزرگ با هر کدام از آلکها دارید، از آن به عنوان دستگاه مرکزی در طرح تزئینات خود استفاده کنید و تخت خود را در مقابل آن قرار دهید. قفسه های آلکوی مناسب برای کتاب ها و قطعات تزئینی، بنابراین شما نیازی به ارائه قفسه های کف و یا کمد. هوشمندانه با واحدهای alcove نصب شده و طراحی آنها را کم به اندازه کافی به عنوان کابینت لباسی کار می کنند. برای جایگزینی آویزهای بالشتک آویزان به جای چراغهای جدول بروید تا بتوانید فضای سطحی را برای ذخیره و نمایش بیشتر ذخیره کنید.

عشق باریک، مبلمان بی نظیر

برای ذخیره سازی جداگانه ای که در آن اتاق کمترین فاصله را می گیرد، در حالی که حداکثر ظرفیت را ارائه می دهید، نگاه کنید. برای واحدهای باز قفسه ای که به اندازه کافی باریک است که در کنار یا در پای تختتان نشسته باشید، این چهار قفسه ذخیره سازی مناسب برای خواندن قبل از خواب را انجام دهید. بیشتر از ذخیره سازی جداگانه را انجام دهید، زمانی که می خواهید اتاق خود را دوباره تنظیم کنید یا از آن برای موارد تزئینی یا سبد ذخیره استفاده کنید.

اجازه دهید که ذخیره سازی ذخیره شود

در حالی که همه ما دوست دارم یکپارچه، ذخیره سازی اتاق خواب ساده، شما نیز باید به این قطعات بی اعتمادی احترام بگذارید. چرا علامت خود را با یک قفسه سینه آشکارا پر زرق و برق ایجاد نکنید و آن را در برابر یک پس زمینه تصویر زمینه خیره کننده قرار دهید؟ یک لامپ میز، میز صندلی و دیوار آویزان را امضا کنید تا قطعه ذخیره ستاره شما اشتباه نباشد.

مقابله با اقلام کوچک با سبد

از جعبه ها، سبد ها، ظرف ها و سینی ها به حداکثر ظرفیت استفاده کنید و دارای ذخیره سازی باشد که هر دو کارآمد و چشمگیر است. ظروف مناسب برای ایجاد هر فضای خالص، حتی در یک لحظه متوجه ضروری هستند - فقط چیزها را پرت کرده و انجام می شود. این سبد بند ناف نه تنها مناسب برای تقسیم کردن و تسخیر بالشها و پرتابها است، بلکه به نظر زیبایی می دهد و یک ویژگی جالب در این طرح اتاق خواب روستایی و آرام ایجاد می کند.

انتخاب مبلمان چند منظوره

شامل قطعات عملی است که دارای بسیاری از کاربردهای. همه ما نیاز به یک مکان برای نگه داشتن بیت و bobs خود را به عنوان یک واحد ذخیره سازی خوب، مانند این یکی است که می تواند از همه طرف دسترسی، حیاتی برای حفظ اتاق خواب خود را بدون هیچ زحمتی. این دایره ای، صندلی کتاب نیز وجود دارد که به عنوان یک تقسیم کننده اتاق دو برابر می شود - برای فضاهای باز فضای باز و برای جمع کردن با جعبه های ذخیره سازی براق.

هدر ندهید

چند قفسه سفارشی را به یک فضای استفاده نکنید. ذخیره سازی همیشه در مورد پنهان کردن اموال نیست. اگر اشیایی دارید که شایسته نشان دادن هستند، آنها را در یک قفسه باز نمایش دهید. آنها را به رنگ دیواری برای یک ظاهر بی نظیر، بی نظیر و یا یک ویژگی با مواد متضاد ایجاد کنید. قفسه ای که از کف تا سقف اجرا می شود از تمامی فضای موجود استفاده می کند.


All News