فروش، طراحی و اجرای استان تهران

طراحی اتاق کوچک: ایجاد یک استودیو کاربردی و شیک

طراحی اتاق کوچک: ایجاد یک استودیو کاربردی و شیک

چالش های طراحی داخلی زیادی وجود ندارد که از یک آپارتمان استودیویی باز برنامه ریزی شده باشد.

ایجاد طرح های اتاق کوچک نفس گیر با تنها یک طرح طبقه کوچک برای کار با ما را مجبور به کشف راه ما می بینیم و از فضا استفاده می کنیم. خوشبختانه، طراحان داخلی طی دهه ها با این مسئله مواجه بوده اند.

این تکنیک های تزئینی برای فضاهای کوچک کمک خواهد کرد که استودیوی کوچک خود را به یک فضای کاری مناسب تبدیل کند.

سبک صنعتی برای فضاهای کوچک

هیچ چیز شهری و مدرن را مانند نگاه صنعتی نمی داند. آپارتمان استودیویی صنعتی رویاهای خود را با آغوش بازنویسی هنر، دکور فلزی، مبلمان خاکستری تیره و مینیمالیستی ایجاد کنید.

رنگ های گرم

فضای شما ممکن است کوچک باشد، اما هنوز هم می تواند یک تصور بزرگ - و استفاده از رنگ های گرم در طراحی و دکور خود را یک راه عالی برای ایجاد ضربه است.

سایه رنگ نارنجی، قرمز، زرد و چرمی قهوه ای را در برابر رنگ های تیره تر برای یک نگاه آرام، شیک و جهانی به ساییدگی بکشید.

عملی و حداقل

راه حل های ذخیره سازی جذاب را برای به حداکثر رساندن فضای آپارتمان استودیویی خود و سازماندهی موارد شخصی در سبک خود انتخاب کنید.

روش های ذخیره سازی هوشمند مانند بوفه های ساختمانی و قفسه های شناور به حفظ مقدار فضای راحت و همچنین خوب نگاه داشتن.

مبلمان ارغوانی شکل، انحصاری

برای زندگی فضای کوچک - و مخصوصا برای آپارتمانهای استودیویی - سعی کنید یک نقطه کانونی با قطعات منحصر به فردی از مبلمان که هم کاربردی و هم کاربردی هستند ایجاد کنید. برگزیدن سایه ها و سبک های آلی مانند عثمانی ها و سوئیت های منحصر به فرد را انتخاب کنید.

دکور تیره

آشپزخانه های سفید، توری های سنگ مرمر و گل های سال 2017 را پشت سر گذاشته و در رنگ های تیره تر از رنگین کمان، خاکستری و سیاه به آشپزخانه و فضای زندگی استودیوی دلپذیر خود خوش آمدید. این صداها استودیوی شما را متمایز خواهد ساخت.

روشنایی قابل حمل

در سال 2018 ظهور روشنایی های قابل حمل و لامپهای رنگی را خواهیم دید.

استودیو خود را با استفاده از نورپردازی که شما را در کجا و زمانی که به آن نیاز دارید، یک فضای کارآمد تبدیل کنید. چراغ های بی سیم و آویز آویز آویز برای اهداف و هدف شما می توانید ارتفاع را تنظیم کنید.

دور از محدودیت طراحی، فضاهای کوچک مانند آپارتمانهای استودیویی می توانند بهترین خلاقیت، تفکر و نبوغ را بیاموزند.

به چالش های مرتبط با طراحی اتاق کوچک به عنوان یک پروژه سرگرم کننده نگاه کنید و ببینید که چگونه می توانید ابعاد استودیوی خود را حداکثر کنید.


All News