فروش، طراحی و اجرای استان تهران

ایده های آبی اتاق زندگی برای هر سبک

ایده های آبی اتاق زندگی برای هر سبک

او بهترین اتاقهای زندگی آبی است

اتاق های اتاق آبی در تمام اشکال و اندازه ها وجود دارد. از سنتی، مدرن، و همه چیز در میان، رنگ آبی یک رنگ است که در سراسر سبکها مانند هیچ کس دیگری دراز است. در حقیقت، در کنار نوریال، هیچ رنگ ساده ای برای تزئینات از رنگ آبی وجود ندارد. پس این که آیا طعم های شما به رنگ های روشن و ضخیم، یا نرم و ظریف تبدیل می شوند، این ایده های آبی اتاق نشیمن، مطمئنا الهام بخش زیادی برای شما خواهد بود.

براق و دراماتیک

طراح مشهور Thom Filicia برای ایجاد فضایی است که هنوز کلاسیک است، اما برخی از دلایل غیر منتظره ای که آنها را از جمعیت جدا می کند، شناخته شده است. این اتاق نشیمن آبی در گرینویچ، کانکتیکات هیچ استثنائی نیست. یکی از مهمترین چیزهایی که باید توجه داشته باشید این است که در حالی که رنگ بسیار آبی تیره است، آن را به پایان براق است که باعث می شود آن هیجان انگیز تر و پر جنب و جوش تر از پایان مات است. این روش را هنگام استفاده از رنگ های تیره در نظر بگیرید.

کلاسیک و محدود

اتاق نشیمن کلاسیک، مانند این یکی توسط Echelon Custom Homes طراحی شده است، ایده آل برای دیوارهای آبی وجوود سنتی و محدود است. هنگامی که با سقف هیئت مدیره سفال سفید و کف های هیکور نور ترکیب می شود، رنگ تقریبا به عنوان خنثی می شود، اما هنوز هم به اندازه کافی عمق می کند تا اتاق احساس خوبی داشته باشد. رنگ همراه با جزئیات معماری اتاق ثابت می کند که یک فضای می تواند یک تن شخصیت داشته باشد، قبل از اینکه یک قطعه مبلمان درون آن قرار گیرد.

گرم و راحت

هیچ ترکیب رنگی بهتر از آبی و نارنجی وجود ندارد. در مورد این اتاق نشیمن آبی گرم و دلپذیر، طراح کوری کانر از رنگ سایه تاریک اما پر جنب و جوش به عنوان رنگ اولیه استفاده کرد و سپس با پرتقال زرد رنگ آن را تکان داد. با نقاشی ساخته شده در جعبه های کتاب همان رنگ به عنوان چمن مصنوعی تحت پوشش دیوار، او ساخته شده است احساس صمیمیت، و احساس وجود دارد توسط این رنگ گرم و استقامتی پوشش داده شده است.

تمیز و معاصر

کنتراست در این اتاق نشیمن انتقالی توسط طراحی آلیس برنهام کلیدی است. کاغذ دیواری تیره آبی رنگ، زمینه ای کامل برای دو قطعه هنر مدرن را فراهم می کند، در حالی که یک مدرن مدرن آبی با مدرن مدرن در برابر تارهای سفید ترد می شود. با وجود استفاده از چندین بلوز تیره، اتاق به لطف استفاده از رنگ سفید و کرم به لطف نور و هوا بسیار حساس است.


All News