فروش، طراحی و اجرای استان تهران

دستورالعمل انحصاری برای تخریب دیوارها

دستورالعمل انحصاری برای تخریب دیوارها

مقاله امروز پروژه تخریب دیوار داخلی است. اکثر ما در این موقعیت بوده ایم که نیاز به خلاص شدن از دیوار به هر دلیلی. و بسیاری از زمان هایی که ما برای حرفه ای ها برای مقابله با مشکلات ظروف سرامیکی، آجری و ایمنی به کار گرفته ایم.

اول و مهمتر از همه، تعیین اینکه آیا یک بار بر روی دیوار که قصد نابودی آن را دارید، تعیین کنید. دیواره های باربری عمود بر روی باله های کف و به طور معمول به سمت یک مرکز خانه قرار می گیرند. تیرهای کف را می توان از زیرزمین یا فضای خالی مشاهده کرد. به یاد داشته باشید که چنین دیوار در طبقه اول به طبقه بالا گسترش می یابد.

تمام دیوارهای بیرونی باربری هستند. اگر یک افزودنی اضافه شده باشد، دیوار بیرونی همیشه نمی تواند همانند آشکار باشد، اما هنوز هم وزن آن چیزی است که بالاتر از آن است.در عوض با یک مهندس یا پیمانکار مشورت کنید تا تعیین کنید که دیوارها برای حذف ایمن باشند.

بعد از رسیدن به محدوده بین دیوار که قصد تخریب و سقف آن را دارید، کمی بعد از آن فرسوده شوید. با استفاده از یک شیء تیز (برش NT به زیبایی کار می کند)، برش را در ناحیه ای که سقف و دیوار با آن مواجه می شوند، به طور موثر جدا کردن دو سطح. این باعث می شود که ورقه روک را از بین ببرید و از بیت سقف خارج شوید.فقط مطمئن شوید که بیش از حد عمیق و یا سقف خود را آسیب برساند، زیرا هیچ نقطه ای در برچیدن این دیوار وجود ندارد و سطح سقف برش خورده را پشت سر گذاشته است.

هر دیوار که شامل لوله کشی، برق و یا سیستم های تهویه مطبوع (گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع) باید با احتیاط بسیار نزدیک باشد. حتما همیشه دو طرف دیوار را بررسی کنید.اگر برق زندگی می کند از طریق دیوار، برق اصلی را خاموش کنید. و باید لوله کشی در داخل دیوار حضور داشته باشد، چکش را فراموش کنید و به جای یک اره برای برش کاغذ دیواری را انتخاب کنید و لوله ها را نشان دهید.به یاد داشته باشید که قبل از از بین بردن لوله ها، آب اصلی را خاموش کنید و با لوله کش تماس بگیرید.

تخریب یک دیوار، قطعاتی از ذرات چوب و دیوار را در همه جا ارسال می کند، بنابراین نیازی نیست اجازه دهید که در مبلمان شیک خود قرار بگیرد. در هر دو طرف دیوار، یک پارچه یا مقوا را روی میز قرار دهید و در هر اتاق با ورق های پلاستیکی مبلمان را پوشش دهید.اگر ممکن است (و نه بیش از حد راحتی)، ما پیشنهاد می کنیم مبلمان را به یک اتاق دور از منطقه تخریب دیوار انتقال دهیم، حتی اگر بیشتر از مسیر آسیب زدن، جلوگیری کنیم.مطمئن شوید که از خودتان و همچنین مبلمان خود محافظت کنید: عینک ایمنی، دستکش و ماسک تنفسی استفاده کنید. و اطمینان حاصل کنید که بچه ها و حیوانات خانگی در نزدیکی منطقه ساخت و ساز قرار دارند.

گاهی اوقات می توان یک چیز جالب را برای چرخش یک چکش زدن و سر و صدا کرد (مثلا وانمود می کند که دیوار رئیس شما یا یکی از اعضای شما است ...). و یک چکش می تواند قطعا به راحتی از طریق یک دیوار عبور می کند؛ با این حال، یک روش کارآمد (و کمتر خشونت آمیز) از بین بردن دیوار با استفاده از یک واشر متقاطع با یک تیغه دوتایی / تخریب است.

 


All News