فروش، طراحی و اجرای استان تهران

راه های ساده برای ایجاد احساس خانه بزرگتر

راه های ساده برای ایجاد احساس خانه بزرگتر

خانه های کوچک اغلب احساس راحتی و صمیمانه ای دارند و معمولا برای حفظ و زندگی مقرون به صرفه تر هستند. اما بعضی اوقات شما آرزو می کنید که حداقل بتوان کمی بزرگتر احساس کنید.

راه هایی برای رسیدن به این هدف وجود دارد. به عنوان مثال با افزودن پنجره ها و آینه ها با توجه به نورپردازی خوب، ادراک را تغییرمی دهند. همه چیز در مورد استفاده نوآورانه از فضا است تا فضای اضافی را تصور کنید، حتی اگر در واقعیت این چیزی نیست.با پایین آوردن دیوارهای جداسازی بین اتاقها، مزایای آن چند برابر خواهد بود. اگر اتاق هایی که تصمیم به جمع آوری آن ها می کنید، به عنوان مثال، آشپزخانه و اتاق نشیمن، از فضای بیشتری استفاده کنید.

رنگ های سیاه و تیره گرما را جذب می کنند و اتاق های سبک تر کوچکتر می شوند. برای اینکه اتاق ها در منزل شما بزرگتر شوند، دیوارهای سفید را همانطور که مقابلشان قرار می گیرید، بپوشانید. این نمونه مینیمالیستی نشان می دهد که چگونه یک داخلی حمام سفید می تواند کمک کند که دیوارها بلندتر شوند و اتاق بزرگتر شود.

اما شاید شما احساس می کنید که سفید بودن کامل برای شما مناسب نیست. با نگه داشتن سه دیوار سفید، میتوانید با دیوار باقی مانده خلاق باشید و همچنان همان اثر را انجام دهید. از فیروزه ای تا خطوط قرمز و آبی تا کششی متضاد، سطوح که لمس می کنند، در چشم ظاهر می شوند

وقت آن است که با ذخیره سازی خلاقیت پیدا کنید. در خانه های کوچک یافتن محل برای ذخیره سازی می تواند تهدید کننده باشد، اما با کمال گرا بودن چیزی ممکن است.استفاده از مبلمان دو منظوره می تواند قابلیت فضا را افزایش دهد. تختخواب دیواری می تواند یک راه حل کامل برای ذخیره کردن خیاطی و لباس های مجلل در اتاق خواب باشد. با قرار دادن قفسه هایی با لبه های باریک، این گوشه ها می تواند کمک ارزشمند باشد.

در نهایت، آینه می تواند بهترین دوست شما در یک خانه کوچک باشد. با بازتاب نور در اطراف اتاق آنها حس گرهای خود را به درک اتاق به عنوان ابعاد بزرگتر.

 


All News