فروش، طراحی و اجرای استان تهران

ایده های سقف منحصر به فرد

ایده های سقف منحصر به فرد

سقف ها - اکثر ما آنها را به عنوان سفید و یا سفید سفید، ساده و مسطح مسطح تابلو، که نشسته به راحتی بالای ما مخفی کردن سقف را می دانیم. با این حال، سقف های مختلفی وجود دارد که به طرز چشمگیری خانه شما را بهبود می بخشد و علاقه شما به فضاهای داخلی شما را افزایش می دهد. انواع کابینتتزئینی و حتی رنگی، همه گزینه های منحصر به فردی هستند که می توانند منحصر به فرد شما را به خانه برسانند. اگر شما در حال تعمیر، نوسازی یا بازسازی خانه هستید و به اندازه کافی خوش شانس هستید تا سبک سقف را انتخاب کنید، چیزی کمی متفاوت را در نظر بگیرید. یک سقف جالب میتواند شخصیت، جذابیت و علاقه خود را به فضای داخلی خود اضافه کند، در حالی که از ظرافت و ظرافت استفاده می کند.

اتاق خواب بازسازی شده

اگر فضای خالی داشته باشید که میخواهید آن را بازسازی کنید، برخی از اشاره گرها را از این فضای داخلی بیرون بیاورید و اطمینان حاصل کنید که فضای جدید خود را با اعتماد به نفس کمی طراحی کنید. به طور کلی، پرتوهای چوبی در معرض قرار گرفته اند، اما در این حالت، اتاق به رنگ سفید، با کمی تیره تر ساخته شده است. این باعث می شود اتاق خواب احساس نور و هوا و بسیار استقبال.

انبار بزرگ و زیبا

هیچ چیزی از تبدیل یک انبار زیبا برخوردار نیست که از تاریخ ساخت و ساز استفاده کند، در حالی که آن را با یک محیط جدید معاصر ترکیب می کند. با نگاهی به این مثال، می توانیم ببینیم که چه قدر چوب های موجود با یک مدرن، از جمله تمام راحتی های معاصر که می خواهید، جفت شده اند. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید تا بتوانید یک انبار قدیمی را زندگی کنید و یا آن را نگه دارید، در نظر بگیرید چوب اصلی را درون فضای نگهداری کنید، در این ناحیه به اندازه کافی بزرگ نخواهد بود تا جلوه ای تیره تر داشته باشید و در واقع باعث ایجاد گرما در خانه شود.

تزئینی و کلاسیک

طراحی فوق العاده کلاسیک و بی انتها، این سقف راه راه با شخصیت و کلاس پاره می شود. این خانه به معنای عظمت و ثروت ناشی می شود و این خانه به ایجاد حس مدرنیته در فضای سنتی و معماری میراث می پردازد. اگر چه سقف و جزئیات معماری بسیار سنتی هستند، آنها در یک طرح رنگی بی نظیر و رنگی رنگ شده اند و همچنین با اتصالات سبک که ظریف و شیک هستند، زوج می شوند.

 

سقف شیشه ای

چه چیزی می تواند جالب تر باشد که سقف که به نظر نمی رسد وجود دارد؟ این فضای جالب بیشترین میزان نور خورشید را به خود اختصاص می دهد و از یک سقف شیشه ای-سقف سقف استفاده می کند که مقدار زیادی نور طبیعی را به فضا بی دردسر و شیک می آورد. همانطور که این فضای خاص در زیر سطح زمین واقع شده است، برای ساکنین بسیار مهم است که نور خود را به حداکثر برسانند و اطمینان حاصل شود که اتاق به اندازه کافی در دسترس نیست و یا در دسترس نیست. نه تنها این سقف به طرز افسانه ای فردی است، بلکه به اهداف مهم برای اشخاص اهدا می شود.

تاریک، روستایی و مودبانه

اغلب ما نمی بینیم که سقف هایی که در تاریکی هستند، بیشتر از سایه های نور استفاده می کنند و از طریق یک طرح رنگی خنثی یا سفید به اندازه کافی بزرگ می شوند. اما یک سقف تاریک لزوما به این معنی نیست که اتاق احساس خجالت و فریب زدن می کند و این مثال تظاهرات درخشان است. معموال به جای نقاشی کردن سقف، چوبهای تاریک و شخصیتی را حفظ می کند و بقیه اتاق سفید را رنگ می کند. این اطمینان را می دهد که فضا احساساتی و شیک باشد، اما هنوز هم حس باز بودن را در بر می گیرد.


All News