فروش، طراحی و اجرای استان تهران

هر آنچه که باید در مورد سقف کاذب بدانید

هر آنچه که باید در مورد سقف کاذب بدانید

در حالی که شما خانه جدید خود را طراحی و یا قدیمی خود را بازسازی، چند چیز است که شما را به عنوان یک آشپزخانه مدولار و یا سقف پر زرق و برق وجود دارد. در حالی که سقف کاذب ممکن است به راحتی صدایی داشته باشد، مواردی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری درباره این که آیا واقعا می خواهید یا نه، باید به خاطر بسپارید. در زیر چند چیز است که باید قبل از گرفتن سقف کاذب انجام شود.

نصب آسان

اگر شما خانه خود را بازسازی کنید و می خواهید یک سقف کاذب را به دکوراسیون موجود اضافه کنید، متخصصان استخدام کنید که وظیفه ای در عرض یک یا دو روز به پایان برساند.

ارتفاع را بررسی کنید

بعضی از سقف ها نیاز بیشتری نسبت به دیگران دارند، بنابراین ارتفاع را قبل از اینکه بطور مداوم به حالت تعلیق درآید، انتخاب کنید. آمادگی برای اضافه کردن یا کاهش چند اینچ ارتفاع به عنوان صفحات خواهد شد تا برخی از اتاق.

اندازه و طراحی

اگر می خواهید یک سقف کاذب در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید، بررسی کنید که آیا می خواهید کل سطح یا نزدیک به اتصالات روشنایی را پوشش دهید. از آنجا که سقف های کاذب ذکر شده است هزینه کمی بیشتر برنامه بودجه خود را بر این اساس. تا آنجا که به طرح ها مربوط می شود، مربع ها و مستطیل ها محبوب هستند اما چندین گزینه در بازار وجود دارد که می تواند سبک های مدرن مراکش یا سنتی عربی را به خانه شما اضافه کند.

رنگ

همه سقف های کاذب نیاز به سفید شدن دارند. شما می توانید کمی بیشتر تجربی و استفاده از رنگ های مختلف. در حالی که سایه های سفید و کرم معمولا به نظر تمیز و ترد می اندازند، سایه های خاکستری مانند قهوه ای و نارنجی باعث می شود که سقف سنگین تر شود و بنابراین محیط زیست غنی می شود.

تغییرات

این واقعا آسان نیست که ثابت یا نصب وسایل در یک سقف معلق باشد. با این حال شما می توانید یک حرفه ای برای برش بخش کوچکی از سقف را دریافت کنید و بعدا می توانید آن را اصلاح کنید. اما ایده آل است که همه چیز را به خوبی در پیش رو برنامه ریزی کنید تا مجبور نباشید محصول نهایی را لمس کنید.

تعمیرات و تعمیرات در آینده

سقف کاذب معمولا تعمیر و نگهداری سنگین را نیازی نیست. تمیز کردن منظم سقف با یک اسفنج فقط انجام می شود. اما اگر سقف کاذب سفید باشد، ممکن است گاهی اوقات به گرد و غبار برسد. زمانیکه می تواند شروع به خشن شدن کند، ممکن است زمان آن رسیده باشد که مجددا آن را رنگ کنید.

اگر به نقطه ای برسید که طراحی یا شکل سقف آن را دوست ندارید، در واقع لازم نیست همه چیز را پایین آورید. شما فقط می توانید کاشی های خاصی را بردارید یا آنها را بشکنید و جایگزین آن های قدیمی با جزئیات جدید و ویولا شما سقف جدیدی دارید!


All News