فروش، طراحی و اجرای استان تهران

سقف کاذب در بازسازی چقدر می تواند موثر باشد

 

سقف کاذب در بازسازی

دیوارها و سقف یک خانه بعضی از مهمترین عناصر ساختاری آن هستند، اما همچنین زمینه قابل توجهی برای خلاقیت ارائه می دهند. این مقاله به شما در درک ساختار سقف ها و دیوارها کمک می کند تا بتوانید بهترین گزینه ها را برای انجام تعمیرات و نوسازی داشته باشید.

دانستن اینکه چگونه سقف ها و دیوارها با هم قرار می گیرند، مهم است که به طور کامل ساختار خانه خود را درک کنید. به طور کلی، سقف معمولا یک ساختار چوبی با قاب چوبی دارد. دیوارها یا حفره یا تک پوست هستند و ممکن است باربری یا غیر باربری باشند. علاوه بر این، راه های مختلفی وجود دارد که سقف ها و دیوارها ممکن است به پایان برسد و ترکیبات مختلفی از مواد مورد استفاده برای رسیدن به این پوشش ها وجود دارد.

طیف گسترده ای از مواد را می توان در پایان دادن به یا سقف و یا دیوار استفاده می شود - گچ می تواند در ضخامت و چگالی متفاوت باشد، و همچنین می تواند با خواص بازدارنده مفید برای ایجاد سطح مقاوم تر، و یا به انطباق با مقررات ساختمان و ایمنی. به علت وضوح، عایق در تصاویر در اینجا و یا در کنار هم قرار نگرفته است. با این حال، در واقع، بسیاری از سقف ها و دیوارها عایق بندی می کنند.

برای تهیه نقاط ایمنی برای دیوار پوششی، مسدود کردن (طول عمودی کوچک چوب) در داخل یک پرتو I نصب می شود. ستون ها و هدر ها شبیه به پرتوها هستند، اما عملکرد دیگری را انجام می دهند: آنها وزن یک دیوار را در بالای باز می کنند مانند یک پنجره یا درب. آنها در بسیاری از مواد و نقاط قوت هستند، که برای استفاده های مختلف طراحی شده اند.

قاب سقف

نوع چوب و ابعاد تخته های چوبی به اندازه سقف و عملکرد آن بستگی دارد - سقف هایی با طبقه بالا باید بیشتر باشد. مسدود کردن در زوایای راست به تیرهای می تواند آنها را برای افزایش سفتی متصل کند.

ورق های گچی به طور مستقیم به شاخه های پیچ و مهره پیچیده می شوند، مفاصل ضبط می شوند و تمام سطح با گچ کاری به پایان می رسد.

 


All News