فروش، طراحی و اجرای استان تهران

سقف کاذب چه مزیت هایی در دکوراسیون داخلی دارد

 

مزیت های سقف کاذب در دکوراسیون داخلی

اول از همه صاحبان خانه باید مزایای سقف کاذب را درک کنند. یکی از مزایای مهم است که به خوبی شناخته نشده است استفاده خوب از تهویه هوا است. سقف کاذب فضای سقف را کاهش می دهد که با افزایش کارایی تهویه هوا کمک می کند. البته من در مورد اتاق هایی با ارتفاع زیاد صحبت می کنم. می توان گفت که دفتر شما 10 برابر 10 فوت مربع اتاق بزرگ است، اگر سقف کاذب 1 فوت کمتر از سقف واقعی باشد، فضای مکعبی (10 × 10 × 1) را کاهش می دهد. این قطعا موجب صرفه جویی در لایحه انرژی شما می شود. در محل اقامت، اتاق نشیمن احساس خوبی دارد اگر ارتفاع بیشتری داشته باشد، اما در اتاق خواب شما ممکن است به کاهش ارتفاع کمی فکر کنید. در آشپزخانه، مردم معمولا از سقف کاذب اجتناب می کنند، در صورتی که مجبور شوید آن را انجام دهید، مطمئن شوید که دودکش / تهویه مناسب است.

مزیت دوم این است که لایه عایق را فراهم می کند. اگر سقف خانه شما در معرض نور مستقیم خورشید یا گرمای غیر مستقیم باشد. سقف کاذب در یک لایه جدایی قرار می گیرد تا گرما را تا حدی حفظ کند. اتاق خود را خنک نگه می دارد

 

مزیت بزرگ دیگر این است که به جای قرار دادن یک یا چند چراغ لوله در داخل اتاق، شما می توانید از چراغ های با کیفیت بالا استفاده کنید. چراغ های LED انرژی کمتری مصرف می کنند و اکثر آنها سال ها و سال ها به خوبی کار می کنند. به این ترتیب شما نور غیر مستقیم دریافت خواهید کرد. شما می توانید LED خود را در سقف کاذب خود در گوشه های مختلف خانه خود داشته باشید و از نور به عنوان قهوه ای که نیاز دارید استفاده کنید.

جهت آگاهی بیشتر در مورد مزایای سقف کاذب و همچنین دیدن نمونه کار های بیشتر به سایت زیر نیز مراجعه نمایید:

http://www.irandecorasion.com/fa/pages/140


All News