فروش، طراحی و اجرای استان تهران

چند ایده متفاوت برای دیوار دکوراسیون داخلی

 

چند ایده برای دیوار دکوراسیون داخلی

اگر شما تحت این مفهوم کار کنید که دیوارها خیلی خسته کننده هستند و همه کاری که می توانید انجام دهید این است که آنها را نقاشی کنید یا کاغذ دیواری را اضافه کنید، آماده باشید تا ذهن خود را از بین ببرید. بسیاری از مواد باور نکردنی وجود دارد که تأثیر زیادی دارند و شما از فراتر از باور الهام خواهید گرفت.

سیمان الیاف افسانه ای

یک راه عالی برای اضافه کردن برخی از بافت های مختلف به خارج از خانه خود، سیمان است. یک مانع و ضد آب است!

چوب

چوب ممکن است یک قطعه زمین بر روی دیوار باشد، اما تاثیر آن را نمیتوان انکار کرد. اضافه کردن حس بسیار ارگانیک و گرم به هر اتاق، به طور طبیعی آن را خم می کند و به اندازه و شکل سطح آن خم می کند و آن را یکی از انعطاف پذیر ترین انعطاف پذیری آن می کند.نگران نباشید که خانه خود را با اضافه کردن پانل های چوبی به عنوان یک سونا احساس خواهید کرد زیرا فکر می کنیم شیک و کلاسیک به نظر می رسد!

شیشه ای زرق و برق دار

شیشه هنوز به عنوان یک محصول طراحی داخلی لوکس محسوب می شود و می توانیم ببینیم چرا. اضافه کردن یک سطح جدید از احساس زیبا طراحی به هر خانه، آن را می دهد .

کاشی ها نباید سنتی باشند

کاشی ها یک پوشش دیوار ثابت هستند، اما نحوه انتخاب آنها برای نصب می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اگر شما عاشق عملیاتی باشید که سرامیک ارائه می دهید، اما نمی خواهید طرح های مربع ساده را انتخاب کنید، اکنون تعداد زیادی سبک برای انتخاب و آزمایش وجود دارد.

سنگ

سنگ طبیعی یک عنصر لوکس را به هر اتاق اضافه می کند. در حالی که شاید شما قبلا تصور می کردید که واقعا فقط برای کف و یا حتی میزهای آشپزخانه مناسب است، فکر می کنیم دیوارهایتان به آرامی تزئین سبک آلی را می پذیرند.

لوکس، ظریف و شیک، سنگ طبیعی واقعا باعث می شود که مناطق اجتماعی پرطرفدار خانه شما بیشتر شود و شما می توانید فضا را با برخی از بیانیه های نرم افزاری به عنوان یک کنتراست گرم کنید.


All News