فروش، طراحی و اجرای استان تهران

بهترین راه های مراقبت از پارکت لمینت

 

نکاتی جهت مراقبت از پارکت و لمینت

هرگز از سرکه استفاده نکنید!

ما می دانیم که بسیاری از راه حل های تمیز کردن به شما می گویند برای مخلوط کردن آب و سرکه برای تقریبا همه چیز، از جمله طبقه های چوب سخت. اما آیا می دانید که اسید استیک در سرکه سفید برای پایان دادن به اکثر چوب های کف چوب خوب نیست؟

هرگز کفش های پاشنه بلند را روی کفپوش چوبی نپوشانید

فکر کنید در مورد وزن یک فرد در انتهای کفش پاشنه بلند تمرکز کنید - بله، به کف زمین آسیب می رساند.

جارو کردن

روال تمیز کردن روزانه شما باید شامل جارو کردن که عمدتا به علت خاک کودکان و حتی حیوانات خانگی در داخل خانه، که طبقه خود را خراش می دهند، می کشند.هنگام جارو زدن، هرگز از موی چرخشی استفاده نکنیدجارو کردن به طور منظم برای حفظ زیبایی کف چوب سخت خود حیاتی است، اما فقط به یاد داشته باشید که هر گونه گرد و غبار چرخشی که برای فرش در نظر گرفته شده است را خاموش کنید، زیرا آنها می توانند سطح کف خود را خراشیده کنند.

دمای اتاق

دمای اتاق و رطوبت خانه در سطح ایده آل بسیار راحت است - تا زمانی که راحت هستید، آنها خوب هستند. با توجه به سطوح رطوبت بالا، کف های چوب سخت می توانند بوجود می آیند، در حالی که رطوبت پایین باعث می شود که آنها قرارداد ببندند. کمی حرکت در طبقه خود طبیعی است، اما حفظ سطح خوبی از درجه حرارت و رطوبت می تواند نوسانات تبدیل شدن به یک مسئله را حفظ کند.

شستوشو

همانطور که میدانید جنسلمینت از چوب است و به مرور زمان اگر شما در حال شستشوی کفپوش خود با آب باشید احتمالا آسیب های بسیار جدی میبیند. پس مراقب آب و وسایل مرطوب بر روی کفپوش خود باشید.

 


All News