فروش، طراحی و اجرای استان تهران

تحول در دکوراسیون داخلی با سقف کاذب

 

تحول در دکوراسیون داخلی با سقف کاذب

سقف های بالای 3 متر یا بیشتر در خانه های قدیمی تر رایج هستند و اگر فضای خود را با دیواره های پارتیشن گلدان تغییر دهید، این می تواند به اتاق های جدید منجر شود. یا اگر مجددا رنگ آمیزی کنید، ممکن است دریابید که سقف قدیمی در شرایط ضعیف با گچ و مصنوعی آسیب دیده است. پاسخ به هر دوی این مشکلات به سقف کاذب بستگی دارد.

اولین کاری که باید انجام دهیم این است که سقف جدید خود را تا آخرین جزئیات برنامه ریزی کنیم. طرح بندی اتاق خود را با دقت مطالعه کنید - این کار به شما کمک خواهد کرد که طرح نقاشی فضایی را تهیه کنید. در مورد ارتفاعی که می خواهید سقف را تنظیم کنید فکر کنید. اگر چه سقف جدید یک حد پایین را تعیین می کند، مهم است که سقف را کم نکنید.

چگونه می خواهید پانل ها را تنظیم کنید. یک اندازه مناسب برای پانل ها را به کار ببرید، به یاد داشته باشید که هنگام ساخت باید آنها را در موقعیت مناسبی قرار دهید.

و نکته ی آخر این است که باید با توجه به بودجه ی خود به انتخاب سقف کاذب مناسب دست زنید. با کمی تحقیق در مورد متریال های سقف کاذب و پیدا کردن قیمت آنها میتوانید به انتخاب اصلح با توجه به بودجه ی خود بپردازید.

شما میتوانید با مراجعه به مطالب گذشته در سایت در مورد سقف کاذب و انواع آن و مزیت و معایب هر کدام اطلاعات کامل و کافی را در این زمینه بدست آورید.

همچنین با تماس با شرکت آذران پلاست رسا؛ متخصصان ما میتوانند به سئوال های شما در زمینه سقف کاذب پاسخگو باشند.

شماره تماس:  02122329485-02122329415-02126301810-02126302414

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر و همچنین قیمت به سایت ها ی ما مراجعه نمایید

آدرس سایت www.irandecorasion.com

 


All News