فروش، طراحی و اجرای استان تهران

تزئین دیوار در دکوراسیون داخلی چقدر تاثیر میگذارد

 

تزئین دیوار در دکوراسیون داخلی

شما میتوانید دیوار خود را با استفاده از رنگ، کاغذ دیواری، گچ تزئینی، پانل های چوبی و پی وی سی ...، عکس، آجر، کاشی و سرامیک، سنگ های سنگی و سنگ های مصنوعی و غیره تزئین شده باشد. شما می توانید خلاقیت و تخیل خود را برای ایجاد یک نقطه ی کانونی شگفت انگیز  در هر اتاق به کار گیرید. در اینجا چندین اسرار طراحی شده است که به انتخاب رنگ مناسب برای دیوار کمک می کند را با شما در میان میگذاریم.

انتخاب یک رنگ برای دیوار یکی از موثرترین راه های ایجاد یک نقطه کانونی است. رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی، زرد و سایه آنها باعث می شود دیوار به بیننده نزدیک تر شود.اگر شما می خواهید چیزی پر انرژی و چشمگیرداشته باشید، رنگ های تکمیلی را که مخالف یکدیگر هستند، انتخاب کنید.

کاغذ دیواری یا تصویر زمینه ای برای دیوار نیز میتواند راه حل بسیار مناسب برای دکوراسیون داخلی شما باشد. هنگام انتخاب کاغذ دیواری برای دیوار، ابتدا باید اندازه و شکل اتاق، شرایط نور، اندازه دیوار و غیره را در نظر بگیرید، زیرا تمام این عوامل بر رنگ، اشباع و الگو تاثیر می گذارد. با توجه به اثر مورد نظر و طراحی داخلی اتاق شما می توانید تصویر زمینه سبک تر یا تیره تر را انتخاب کنید.

تصاویر پس زمینه عکس های مدرن روشن و شیک انتخاب بسیار عالی است که شما می خواهید برای ایجاد یک دیواربا نقطه ی کانونی زیبا استفاده کنید. یک حکم مهم هنگام استفاده از کاغذ دیواری در دیوار، استفاده از یک تصویر است که نقطه کانونی خواهد بود. از دو عکس در یک اتاق استفاده نکنید زیرا این امر منجر به یک درگیری بصری و بارگذاری داخلی خواهد شد. بهتر است دیوار لنز را آزاد کنید تا تصویر قابل رویت باشد،

علاوه بر کاغذ دیواری، شما میتوانید از انواع دیوارپوش موجود در بازار با توجه به نیاز خود استفاده کنید. از مهمترین ویژگی دیوارپوش ها این است که دارای طیف وسیعی از طرح و رنگ میباشد که شما میتوانید با انتخاب یکی از این نوع طرح های زیبا برای دکواسیون داخلی خود زیبایی چشمگیری را به ارمغان آورید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع دیوار پوش و کاغذ ئدیواری و همچنین قیمت آنها میتوانید با شرکت آذران پلاست رسا تماس حاصل نمایید.

 


All News