فروش، طراحی و اجرای استان تهران

طراحی سقف کاذب برای آشپزخانه

 

طراحی سقف کاذب برای آشپزخانه

گاهی اوقات شما ممکن است از نظر سقف آشپزخانه خود خسته شده و بخواهید چیزی جدید را در امید به وجود آوردن فضای راحت در آشپزخانه پیدا کنید. طرح های سقف کاذب برای آشپزخانه ممکن است راه حل مناسب برای شما باشد - با استفاده از سقف کاذب می توانید دیدگاه بسیار خوبی از فضای آشپزخانه دریافت کنید. طرح های سقف کاذب زیادی برای آشپزخانه وجود دارد که می توانید از آن برای به روز رسانی صحنه آشپزخانه خود استفاده کنید

سقف کاذب چیست؟ سقف کاذب سقف زیر سقف است. استفاده از سقف کاذب در نظر گرفته شده است، بنابراین شما می توانید تصور متفاوت از آشپزخانه شما ایجاد کنید. استفاده از سقف کاذب می تواند اتاق را به آشپزخانه بلندتر تبدیل کند، اما بسته به اینکه شما آن را تنظیم کردید. چه نوع طراحی سقف کاذب برای آشپزخانه که می توانید از آن استفاده کنید؟ سقف کاذب ساخته شده از گچ   که به سقف کاذب کناف در بازار معروف است به یک انتخاب دلخواه تبدیل شده است زیرا دارای سبک وزن، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آتش است. سقف کاذب ساخته شده از پی وی سی  که ترجیح داده می شود زمانی که در داخلی استفاده می شود به ظاهر یک طرح آشپزخانه مینیمالیستی.

در همین حال، سقف کاذب کشسان نیز برای تشکیل سقف این امر بسیار مناسب است، زیرا طراحی یک سقف کاذب زیبا در این صورت طولانی نیست. هنگامی که شما این سه ماده را می دانید، می توانید انواع طراحی سقف کاذب را که می خواهید برآورد کنید.

سقف کاذب به شکل های مختلف مانند شکل موج یا شکل گرد شکل گرفته است - اساسا شما می توانید شکل فوق العاده ای را با توجه به طراحی اتاق و سیستم های نورپردازی آشپزخانه برای ایجاد اثر نور نوری به وجود آورید.


All News