فروش، طراحی و اجرای استان تهران

شیک ترین سقف کاذب در اتاق های ناهار خوری

 

سقف کاذب در اتاق های ناهار خوری

سقف کاذب در اتاق های ناهار خوری، جذابیت و عمق خاصی را اضافه می کند. آنها غنای، ظرافت و سبک را ارائه می دهند و برای اتاق های غذاخوری رسمی عالی هستند. شما می توانید اشکال مختلف برای پانل ها را انتخاب کنید - مربع، مستطیل، هشت ضلعی، شما می توانید انواع پانل های مختلف را انتخاب کنید - پانل های چوبی حک شده، کاشی های براق، کاشی های مس، شما می توانید با رنگ نقاشی سقف کاذب رنگ اضافه کنید.

برخی از ایده های طراحی سقف اتاق منحصر به فرد مورد استفاده قرار تصویر زمینه برای اضافه کردن عمق و الگوی به اتاق ناهار خوری داخلی. شما مجبور نیستید کل کاغذ را روی کاغذ بچسبانید. شما می توانید آن را با قالب های زیبا ترکیب کنید و شکل مشخصی را شکل دهید - بیضی، مستطیل، مربع - بنابراین شما می توانید بافت، عمق و اصالت را به سقف اضافه کنید. تصاویر پس زمینه به طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوهای - گل، هندسی، گرافیک، راه راه - که ایجاد سقف تصویر زمینه مشکل نیست. ترکیب الگوی و بافت، فرصتی را برای طرح های خلاق و هنری فراهم می کند و اگر لوستر لوکس کریستال را اضافه کنید، نتیجه نفس گیر خواهد بود.

آینه مواد شگفت انگیز در پایان است. این نه تنها نشان دهنده، بلکه واقعیت را تبدیل می کند، ایجاد دو جهان - خیالی و واقعی، آشنا و مرموز، نزدیک و دور. به طور معمول، اتاق های ناهار خوری طراحی های آینه ای برای افزایش ارتفاع اتاق مورد استفاده قرار می گیرند، اما شما خیلی بیشتر از آن استفاده می کنید - یک آینه، جشن، روشنایی و نور را به اتاق ناهار اضافه می کند. این علاقه بصری را به شما اضافه می کند و شما را قادر می سازد که یک منزل لوکس، منحصر به فرد ایجاد کنید. پانل آینه می تواند اشکال، اندازه و رنگ متفاوت داشته باشد و انتخاب آن به مفهوم کلی طراحی بستگی دارد.

هنگامی که ایده برای یک سقف سفید در اتاق ناهارخوری قابل قبول نیست اما شما در بودجه هستید و در عین حال می خواهید یک سقف منحصر به فرد داشته باشید، سقف استنسیل گزینه ای عالی برای اضافه کردن شخصیت و شخصیت به دکور اتاق ناهارخوری است. سقف استنسیل می تواند قالب های برجسته ای را برجسته کرده و به طور کامل یک فضای کسل کننده را به چیزی منحصر بفرد تبدیل کند. بهترین چیز در مورد سقف استنسیل این است که آنها هیچ مهارت خاصی ندارند. شما می توانید استنسیل خود را از یک فروشگاه صنایع دستی خریداری کنید یا آنها را با خودتان بسازید و همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید، سقف را رنگ کنید. شما حتی می توانید از رنگ اسپری استفاده کنید تا آسانتر شود. این که آیا شما یک الگوی استنسیل بزرگ یا کوچک را انتخاب می کنید بستگی به طعم و مزه شخصیت شما، طراحی کلی اتاق ناهار خوری، ارتفاع سقف، نورپردازی دارد، بنابراین با توجه به این عوامل، این فرصت را دارید که خلاق باشید!


All News