فروش، طراحی و اجرای استان تهران

نکاتی که برای طراحی اتاق خواب کودک باید به آنها توجه کرد

 

نکاتی برای طراحی اتاق خواب کودک

هنگام تزئین یک اتاق کودک، پرداختن به نگاه کلی به ذهن خود برای جلوگیری از ایجاد تغییر یا ناسازگاری اتاق انجام می شود. شما اغلب به فضای بیشتری نیاز دارید تا بتوانید اسباب بازی ها، لباس ها و اموال را ذخیره کنید، سیستم های ذخیره سازی عملی را انتخاب کنید و از مبلمان اتاق خواب کودکان استفاده کنید. اتاق خواب نیز باید محل رشد و یادگیری باشد، بنابراین تزئین کنید رنگ هایی که ذهن را تحریک می کنند و یک نقطه امن و راحت برای کودک شما ایجاد می کند. بعضی از ایده های پرطرفدار بچه ها شامل قرار دادن پوسترهای آموزشی مانند نقشه های رنگی یا حروف الفبا می شوند که فضا را روشن می کنند و به کوچک شدن شما کمک می کند تا مهارت های خود را افزایش دهید. در عوض، در تخته سفید یا کاغذ قابل شستشو که در آن شما کودک می توانید از هنر هنری خود را بدون ایجاد ظروف سرباز یا مسافر خانه، سرمایه گذاری کنید. پرده های کودکان باید نور را به خوبی از بین ببرند تا اطمینان حاصل شود که بهترین شب در شب امکان پذیر است و مبلمان کودک باید محکم باشد و بتواند زمان آزمون را تحمل کند.

کدام رنگ دیوار باید برای اتاق خواب کودک استفاده کنم؟

طرح رنگ در اتاق فرزندان شما به طور عمده بر روی رنگ های مورد علاقه کودک شما بستگی دارد، شاید آنها رنگ های تیم فوتبال خود را می خواهند یا شاید می خواهند یک اتاق "شاهزاده" باشند که همه چیز باید صورتی باشد. در نهایت، رنگهایی که انتخاب میکنید، باید شخصیت کودک شما را انعکاس داده و در عین حال به دنبال ذهنی و هماهنگی (مگر اینکه شما برای یک نگاه التقاطی). یک اتاق خواب مدرن تمایل دارد رنگ های خنثی بر روی دیوارها داشته باشد، که می تواند یک برکت باشد، در حالی که اتاق کودک باید به اتاق نوجوان تبدیل شود. از رنگهای تیره و یا سرزنده جلوگیری کنید زیرا می توانید اتاق را کم رنگ و فاقد چسبندگی ایجاد کنید، اما همچنین از نگاه "بالینی" با بسیاری از مبلمان سفید و مدرن اجتناب کنید، اتاق خواب کودکان باید صحیح باشد!

 

کدام کف مناسب برای یک اتاق کودک مناسب است؟

تعدادی از گزینه هایی که می توانید برای کفپوش در اتاق خواب یا اتاق خواب دخترانه انتخاب کنید، وجود دارد، اما اگر شما بچه های کوچک داشته باشید، احتمالا بهتر است از چوب کفپوش چوبی جلوگیری کنید. زیرا کودکان نیاز به کفی نرم تر از کفپوش های چوبی دارند زیرا احتمال آسیب آنها هنگام بازی زیاد است.

 


All News