فروش، طراحی و اجرای استان تهران

چه نوع پنجره هایی برای انتخاب وجود دارد؟

 

چه نوع پنجره هایی برای انتخاب وجود دارد؟

اولا مهم است که به یاد داشته باشیم که ما پنجره ها را نصب می کنیم تا نور طبیعی و هوای تازه را در خانه هایمان به ارمغان بیاوریم و زیبایی هم داشته باشیم اما انتخاب سبک مناسب قاب بسیار مهم است.

شما می خواهید یک سبک پنجره را انتخاب کنید که متناسب با سن و طراحی خانه شما باشد و در حالی که یک میزبان از گزینه های مختلف وجود دارد، رایج ترین آنها عبارتند از:

کاسه - به فریم آنها متصل شده با یک یا چند مجموعه لولا، که اجازه می دهد برای باز کردن آسان است. این معمولا از چوب یا uPVC ساخته شده است.

کدام لوازم جانبی می تواند پنجره های جدید من را کاملا به پایان برساند؟

در داخل خانه شما، پرده ها و کرکره ها همه را برای لوازم جانبی پنجره زیبا می سازند. کدام گزینه شما انتخاب خواهد شد به طور کامل به سلیقه خود و سبک شما نصب شده است بستگی دارد. به عنوان مثال، پنجره های قد بلند، فراز و نشیب همیشه با پنجره ها به پایان خواهد رسید، در حالی که پنجره های خورشیدی به طور طبیعی با پرده های چوبی یا چوبی کار می کنند.

فضاهای عمومی، مانند اتاق نشیمن - پرده ها قطعا بهترین گزینه برای اتاق های اتاق دنج هستند، زیرا آنها به حفظ گرما در زمستان کمک می کنند و می توانند در ماه های شلوغ و شاداب ماهرانه ای را ارائه دهند. ایده خوبی است که بر اساس دو فصل، دو مجموعه پرده ای را که در حال چرخش است، داشته باشید.

 


All News